26.04.2024 10:52
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Jarní výjezd od 25...
· TIPY NA VÝLETY
· vtípek
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
Nejdiskutovanější
· TIPY NA VÝLETY [249]
· vtípek [227]
· Jarní výjezd od... [12]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
žumpa - co na srdci, to na monitoru
Jarda a Maru
stemi napsal:

...jedu si polesím obvykle ták cca 9 km, a bůďto vezu vzádu na nosiči 6 jedenapůlitrovejch Petflasch s minerálkou, ánebo s dvoukoláčkem s poctivje naloženým metráčkem mokrýho... a nejednou pích !Naštvaný


No jo, Milošu, ty máš totiž bicykla tereňáááka.... To ten můj je hýčkanej vybíranejma cestama hlavně kvůli mně sobě...... nepohrdnu asfaltovými ceklostezkami, betóny a ještě tak vydržím dlažební kostky "kočičí hlavy" a možná slušné polňačky... Ale po lesních cestách, po šuktrech a kořenech, kde to drncá, už hodně nadávám a vyhýbám se jím... Ofšem teď naposledy někde u Dubic(e) u Č. Lípy jsme jeli pár kilásků tak jemným pískem, že to snad už ani nešlo... To sem víc zvedala kolo ze země, než že jsem jela .... A tady s tím elektrikou jsem píchla snad jen jednou na Mácháči ... Fotku, jak mně Jarek "lepí duši" (?) jsem měla v mobilu a asi jsem ji smazala....Cool
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
stemi
Nó semstím kolem už docela srostlej, až na tu zadel, ta si furt ňák nechce zvyknout a nigdy bych nevěřil, že s ním napáchám už téměř 12 tis kiláčků po fšech možnejch cestách, spíš terénem a jen asi štytykrát píchnul...takže na radění si netroufám.
Bral bych ještě něco celoodpruženýho...předek má malej zdvih, zadek žádnej, akoráte mám odpruženou sedlofku, sedlo s gelem, ale taky nic moc.
Tůdlenc co jsem bejkařil do Stř Skalice na "Marjánku" už sem zpátky dóm nevěděl jak vysednout a tak si chvilkama s kopců odlehčoval ve stupačkách...holt 80 kiláčků už je na mou zhejčkanou perdéél tak akorát dost, Mrknutí
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
yetti
jó to znám …. semsi uďál gdysi eště s nebožkou bike výpravu do Norska. Gdo tam byl ví, že je to v podstatě placka - jakože furt po vrstevnici, neustále azúro a strašně moc civilizace. Mno a fšecko na divoko, vjeci f kabelkách na kole, aj jídlo na 3 týdny páč je tam, prej draho. A za prvních 15 dní najeto 1800km a k tomu lítání po kopcích a po památkách. Zadel na hadry, samá vopruzenina …. taky sem lepil nebožky kolopíchlotinu v dešti a odstrojit to ozdobené kolo nic moc …. ale huž je to bebí vyléčený, píchám s rozvahou a nebožku sem za trest vyměnil Úsměv
Upravil/a yetti dne 09.09.2019 05:40
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
yetti napsal:

... jakože furt po vrstevnici, neustále azúro a strašně moc civilizace. Mno a fšecko na divoko, vjeci f kabelkách na kole, aj jídlo na 3 týdny páč je tam, prej draho. A za prvních 15 dní najeto 1800km a k tomu lítání po kopcích a po památkách ....


Ty jóóó, to bych nedala ani kdybych byla mladší ... Taky jsme byli v Norsku, byla to naše první delší cesta s naším "starým" bydlíčkem... a taky na 3 týdny a taky na divoko a taky všechno jídlo s sebou... Jen to pečivo jsme museli koupit a první chleba se nám povedl koupit v obchoďáku KIWI za "pouhých" asi 170 Kč, protože jsme ták nějak popletli police a cedulky na nich....U dalšího nákupu už jsme si dávali bacha... A taky jsem s sebou měla pečenku a 3 x jsem si pekla chleba svůj. Ze směsi v pytlíku jsem ho zadělala, pečenku s těstem jsem pak hodinu objímala rukama a hřála na klíně za jízdy a pak jsme zastavili na nějakém krásném místě a hodinu (?) ho pekli.... Taky pro nás nezapomenutelná dovolená... Příroda nádherná, mnohem hezčí než ve Skotsku....Úsměv
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
stemi
Jense vytahujte na starýho dedecka...co už neujedu- to vokecám Úsměv Depák Maru tereňák, je to takovej kompromis a navíc skládačka...to bych právě potřeboval velký kola, celodpruž atd atd.
A tajdlenc pár bobulí co nám tu nedávno vyrostlo HE Pff
stemi přiloženo následujícíobrázky:
2019-09-01-050_1.jpg 2019-09-01-048_2.jpg 2019-09-09-055.jpg 2019-08-31-046.jpg

Upravil/a stemi dne 10.09.2019 08:31
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Jarda a Maru
Miloši, bobule máš velkoparádní, fíky jsme baštili od konce června do půl srpna tak 6 až 8 ks denně a tyhle další už asi nedozrají. Ale dozrávají na tom keři co je mimo a co mi ho podhrabal potvora krteček v kalhotkách s kapsičkou a fík se z toho nemohl dlouho vzpamatovat. Píšu to cestou do naší země zaslíbené, už jsme za Grazem a míříme do Pakoštane... 👍🤗🏊‍♂️🤽‍♂️

.. už jsme za Karlovacem, jedeme "po staré".. 🤗
Upravil/a Jarda a Maru dne 10.09.2019 17:00
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Tak vás všechny zdravíme z Kozarice v Pakoštane. Je tu krásně jak všude v HR, kemp skoro plný, na volný plac ve 3. řadě od vody jsme čekali do 11 hodin. Koupání krásné, ale ráno tu byli ježci, po obědě už jsem je neviděla. Odpoledne jsme na kolobkách po promenádě podél dlouhatánské pláže prozkoumali i městečko - sladoled je za 10 Kun, ale obr, dala mi 3 kopečky a skušu za 45 Kuna si dáme zítra... 🐟🐟👍😁
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Tak si to užívejte, já Vám to budu z práce přát Úsměv.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
stemi
Jó skušu, tak bacha na kosti a jinak dobře vám tak MrknutíÚsměv
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
yetti
stemi napsal:

Jó skušu, tak bacha na kosti a jinak dobře vám tak MrknutíÚsměv



sice nevím vo co gou, ale protože mi to ani moc neuráží, tak přeju taky dobrou chuť …. ale řízek je řízek …. tam vím na čem sem


….. kurňa sem sic po obědě, ale nějakej ten štráfek nebožky svině bych si eště dal … ke kafíčku na chuť
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
My jsme teď měli mňám drštkovou poléfku z hlívy ústřičné a vepřové kostky na česneku a bramborovou kaši z pytlíku a rajčatový salát. Polévku a ty kostky samozřejmě zavařené.. A Yetti, skuša je ta nejlepší "makrela" na světě a umí ji připravit jen Chorvati.. Mňaaaam... 👍🐟🐟🐟🤗😁
Je tu nádherné, kolem 30 st sluníćko, jen bojím bojím, je tu hodně ježků a nejen na šutrech. 🦔🦔🦔😁😀
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
yetti
podzim je tady … po ránu příjemná zima, přes den krásně občas s deštěm a listí padá a padá …. to to léto nějak rychle uteklo. Už se nám blíží zahájení karavanové sezony …. myslím tu zimní Úsměv
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
No teda, v pondělí semse ještě koupala při 31°C a dneska tady u nás mrznu při sotva 10°C. Že jsme tam nezůstali...:@ A že tam bylo krásně vám ukážu na fotkách... :D

Radku Admine, proč se mi nezobrazují smajlíci ? bestpage.cz/smiles/s8785.gif
Upravil/a Admin_Radek dne 18.09.2019 13:31
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jaromir
U nás bylo po ránu také jen 9 °C, když jsem ráno cupital na MHD tak jsem se pořádně zahalil do bundy. Teď po návratu z Práglu je pěkně slunečno a 18°C. tak ještě vyrazím makat na zahradu, nějak to co by novopečený důchodce nestíhám. Úsměv . Konec sezony se nenávratně blíží ještě příští víkend vyrazíme do rodné hroudy na "Veselou brázdu" kterou pořádá brácha na svém gruntu a pok dojde k zazimování bydlíka a nekonečnému čekání na jaro. Zamračený
 
yetti
Karavan je z faceliftu na zimu přistaven doma …. bude to pjeknej podzimní vejkend …. tentokráte mimo milovanou Šumavu. ….. mno, ono to půjde. Aj se tak nějak těšim. Ne že bych si leta užil a už ho nechtěl, ale něco na tom podzimu a pak i zimě je …. zas chvilku zas oprášíme sky a jiné prkejška a sněžnice a budem balit víc vrstev … ale pak zasejc přijde jaro a léto a zase dokola …. hlavně že máme co jíst Úsměv
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
stemi
Jó máme co jíst...huš to zase začíná, se z tého snad picnu Pff
stemi přiloženo následujícíobrázky:
2019-09-19-063.jpg loue.jpg

éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Jarda a Maru
Jé, to je paráda, asi opravdu rostou. Nevím jak u nás, ale tady v Budišově na galejích jsem po
obědě sundala zástěru a prošla zde areál a našla dost babek a hodně klouzků. Už je dusím a půjdou na mrazák. 🍄🍄🍄🤗😁
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
yetti
To ja onehda sundal gate..... bo zasteru nemam .... a babky se sbihaly samy .... 🤣 ..... pred chvilkou na Cesky Sibiri naruc bedel a tri kozaky .... kolem karavanu .... dal nikam nejdu, musim slavitbabicky 85 tiny
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
stemi
To ja onehda sundal gate..... bo zasteru nemam .... a babky se sbihaly samy
Tady f Kersku sme byli tak chudí, že ani ty gatě nebyli a ták křemeňák se našel dycky Mrknutí
Jó mládí...sákra co sem to enem vlastně chcél Naštvaný
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
jana a franta
Taxme přijeli od Orlíka, v lese kulový. Ani jsme nepokryli dno košíku. Zklamání. Tak nevím, kde rostou, když se píše, že jo. Cool
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Listopad 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,764,462 návštěv