17.10.2019 16:59
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
23.08.2019 21:20
Pěkný pozdrav z Konopáče, myslel jsem, že někoho potkám a NIC!! HRAJE COUNTRY MOC HEZKÉ. Takže ahoj!!!!

Jarda a Maru
28.12.2018 07:01
Vofíci, taky Vás zdravíme, užívejte si teplou vodu a hlavně pak ten novoroční přípitek v bazénu Šklebící se Šklebící se

vofi
26.12.2018 12:48
Všechny Vás zdravíme z Hegyka, voda je super a lidí zatím málo. Zdraví Vofici

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· žumpa - co na srdci...
· TIPY NA VÝLETY
· Víkend v Bratislav...
· JAPA JE DNES nejen u...
· Pozdrav
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [868]
Poslední články
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
· "Zákon přírody"
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
žumpa - co na srdci, to na monitoru
Jarda a Maru
My fčéra Amsterodam = das war hrůůza, ovšem dnes Edam und Volendam = das ist náádhera 🤓
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif

stemi
Radku jasněééé dáme pifko, ty ofšem Nealko Zamračený a pokecáme...rád tě zasejc uvidím Mrknutí
..Ty mě taky a valíme to dál Úsměv

yetti
tak nám konečně venku trošku mlží … až se zem namočí a otevře, mohlo by pršet třeba měsíc, pomalu ale jistě … ale jen večer, přes den se mi to fakt nehodí Šklebící se Šklebící se
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

stemi
Konečně a tady hunás jako boží dar...drobně, neustále ch.ije a ch.ije, co víc si přát Mrknutí
stemi přiloženo následujícíobrázek:
004.jpg

Jarda a Maru
Ách jo. Hu nás nee.. Tak jsem se ráno radovala, že i u nás už konečně prší a vono zase prd. Ta trocha je akorát tak k naštvání se... užitek skoro žádnej a venku se dělat nic nedá, ani ušáky jsem nepustila z kotců, aby si neumáčeli kožíšky.... A o víkendu se jedem rochnit do Moravskych Toplic a tam má pršet až do neděle.... bestpage.sk/gif/voda-koupani/gif-bestpage-sk-158.gif

yetti
Loni sem jel poslední a zavíral řeku, letos jsem ji řádně otevřel a vyrazil jako první ve středu ráno. Tak jsem se těšil, že jsem tam spal už od úterý večer Úsměv …. Byla zima, všude bílo. Dokonce jsem musel škrábat i skůtr Šklebící se … Že mi záblo je jasný a nepodstatný, bylo to něco naprosto dokonalého. Tmavá řeka, hodně vody že to teklo nádherně a samo, bobři se přes zimu činili, polovinu cestu mne doprovázel orel s jeho paní, sledoval jsem lovit lišku na břehu …. útok z vody fakt nečekala, takže nádherný představení …. až jsem byl z tý nádhery ouplně dojatej …. kdepak, všude je hezky, ale Šumava je nějak jiná a pro mou maličkost navíc srdcová záležitost.

tak asi tak Šklebící se

Jarda a Maru
To musela být nádhera, až sem měla pocit, že jedu taky.... A kdybychom se tak mohli pokochat aspoň fotečkama ...ale foťák na vodu asi nebereš ...bestpage.cz/smiles/s9854.gif

yetti
https://marik73.r...e_1.5.2019 … škoda že tam nejdou vložit videa, fotil jsem málo a až dole, to nej… nahoře sem blahem proslzel

Admin_Radek
Hezké. Maruška na Rajče videa určitě dává, takže to jde.
Radek 45, Pavla 41, Ruda 13, Honza 10, malé pražské kresařik Chipík, všeci béváme na órodné Hané

stemi
jj de to i dyž co do kvality s rychlostí nahrávání atd. se tejče, využívám raději YT + odkaz Cool

Jarda a Maru
Já mám na Rajčeti jednu ikonku 'přidat fotku nebo video'... možná to máte jinak. Mně zase z mobilu nejde dát 'palec nahoru'. Tady v Mor. Toplicích pořád prší, ještě že ty bazény jsou pod střechou a jsou zde fajn lidi.... 🙄🌧️🌧️☂️🌝🌞

yetti
…. nemám žádnou ikonu na videa …. ani podle návodu mi ta maska nesouhlasí … videa nebudou

Admin_Radek
Radku, já jsem někde četl, ze tu ikonu na videa tam mají jen ti technicky zdatnější a ti ostatní mají zjednodušené rozhraní Šklebící se Šklebící se Šklebící se.
Radek 45, Pavla 41, Ruda 13, Honza 10, malé pražské kresařik Chipík, všeci béváme na órodné Hané

yetti
jo ták …. a já se leknul že mi ji něgdo čornul …. ufff Šklebící se

Jarda a Maru
Něco pro "češtináře"... Dneska mi na internetu padlo oko na jméno Tomáš Maruška v nadpise jednoho článku o fotbalu. Nikdy jsem se s tímto příjmením nesetkala, a tak mě docela potěšilo, že v naší republice žije 261 pánů Marušků a 271 paní Maruškových. A docela špatně se to skloňuje... Pan Maruška se přece musí skloňovat podle vzoru "předseda" a paní Marušková je zřejmě přídavné jméno... V množném čísle to teda budou pánové Maruškové a také paní Maruškovy... Co vy (češtináři) na to !?? Že to říkám dobře a Google to skloňuje špatně? https://sklonuj.c...jmeni#gref... CoolŠklebící se

stemi
Maruš toš jasně že špatně...to hunás f Kersku si stakovejma gůglptákovinama hlavu nelámem, klidně řeknem Marušáci nebo Máničkovi a fšici co maj pod čepicí vjedí vocogou. Kókněme třeba na Chorvaty, hypsilón s abecedy klidně vyškrtli, móře maj stále pjéékný i zemněkoule se točí furt dál a taky to de nééé. Poudám to furt, pišme a dejme jenom jedno "i" jako voni, mlufme jak nám zobák narost, ukašme se svjetům, dyť sme ze Švejkova a žádní čapáci, právě tedy až na tůdlenctého skloňovanýho přecedu žééé Naštvaný

Jarda a Maru
Šklebící seŠklebící se Miloši, tak ták, i já kdybych potkala ňákýho Marušku, tak mu řeknu: ... ty seš Maruška, já jsem Maruška a voba sme Marušky. A s tím "i" to máme taky stejné... a můj Jarek vodjakživa chtěl být ministrem českého pravopisu a udělat f tom pořádek ...Naštvaný Vyděšený
Upravil/a Jarda a Maru dne 10.05.2019 13:02

Admin_Radek
Maruško, myslím, že to skloňování máš správně. Jo a já dva Marušky a dvě Maruškové znám, heč Úsměv.

A ten Tvůj minulý příspěvek mi připomněl vtip:
Dřevorubec Dežo ráno po prokalené noci postaví Husqvarnu na stůl, sedne si k ní a řekne: " Ty si pila, ja som pil, dneska robiť nebudeme."
Upravil/a Admin_Radek dne 10.05.2019 07:02

stemi
No Maruš, škoda se Jarek tůdlenctím ministrantem nestal...ale ešče může bejt a bude líp žééé.
I dyž vody je třeba, tak mi to počasí leze na nerf...dřepím doma. Ale zasejc víc času u pijána a porozhlédnuf se po vokolí...dopák to asi spáchal - stvořil, žeby .....? Cool https://marik73.r...kovarnicka

Jarda a Maru
U nás taky prší. Na zahradách mám všechno v zemi, včera jsem ještě stačila oset zbylé plochy hrachem a od večerav až do teď krásně zalévá... Zřejmě i můj malej bodlináč dal v noci přednost spánku a suchým bodlinkám před granulemi.... www.celysvet.cz/skin/smile/s12565.gif

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line