27.07.2024 06:20
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Invaz "Maloskalsý J...
· žumpa - co na srdci...
· TIPY NA VÝLETY
· Jarní výjezd od 25...
· vtípek
Nejdiskutovanější
· Invaz "Maloskals... [5]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
žumpa - co na srdci, to na monitoru
stemi
VĚZTE, že nebýt tu jednoho nejmenovaně hodného pána- našeho karavanistu, nenaskenoval bych a nezdigiatalizoval spoustu dijáků z r.1969-1979 (sem asták na polovině z šestseti). TOŽ SA POKOCHÉTE he...Jozo eče jednou díkyMrknutí
stemi přiloženo následujícíobrázky:
2024-01-31_15.jpg 2024-01-31_4.jpg 2024-01-29_16.jpg 2024-01-21_16.jpg 2024-01-14_6.jpg vd.jpg

Upravil/a stemi dne 04.02.2024 09:39
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Joza
rádo se stalo ...... vidím, že tobě některý diáky taky zmodraly, nejsu v tom sám
 
stemi
To sou ouplně ty nejstarší z r.1969 na Fomu, ešče JE KUS PO KUSE PROŽENU V Picasa- hyn sa hukáže ináč už začínám modrat i jáNaštvaný
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
stemi
Prohnanej Picasem....já sů tak ščasný úhahahaha
stemi přiloženo následujícíobrázek:
v_trestanecm.jpg

Upravil/a stemi dne 09.02.2024 11:54
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
stemi
Jak se nám tu zasejc po roce zvopakujou tůdlenctý slavnosti sněženek a bledulí, mi tak napadlo co nato ta umnělá hintelikence a taklejc to dopadlo...no není to škandééél?
stemi přiloženo následujícíobrázek:
474230a.jpg

éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
yetti
Maruško děkuji ... Miloši to sou fota Úsměv ....

Jináč máme všude jaro jak vymalované, tak už doufám taky jezdíte ....

Řádím poslední dobou hodně na klasickejch jasankách a je to prča. Jen za sněhem se muší cestovat.
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Admin_Radek
Hurá, už mám karavan doma. Původně jsem jej vezl na opravu odpadu z vaničky a pak se zjistilo, že vanička má mikroprasklinky a těmi prosakuje voda. Už mám novou vaničku, opravené piezo na lednici a vyměněnou sprchovou baterii, kterou jsem kvůli nutnosti rozebrat celou koupelnu nezvládl vyměnit sám. Teď už jen to jaro aby přišlo.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Admin_Radek
Zdravíme z parkoviště u hřbitova v Boskovicích. Dnes máme v plánu oběd a pak židovský hřbitov, synagogu a židovské město. Zítra zámek, zříceninu hradu, možná westernové městečko a odjezd do Blanska. A v Blansku se uvidí Úsměv.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Radku, koukám, že to krásné jarní počasí vás už vyhnalo ven.... tak si to užívejte Úsměv. Jak se zase trochu oteplí, tak taky vyrazíme Cool
Mě teď "bere" víc zahrádka. Kontejner nám ještě nepřistavili, to asi aby broučci a berušky mohli v listí ještě v klidu spinkat, a tak vymýšlím, co kde a kam přesázet a nasázet a taky plním kompostem a hlínou velké květináče-kalfasy a nasázím si do nich cibuloviny a jiřiny, abych se nedřela pletím a okopáváním a na podzim je pracně nevyrývala ze země. A doufám, že růžičkám a ibiškům a různým letničkám se v nich bude taky líbit..www.celysvet.cz/skin/smile/s12820.gif Vymyslela jsem tyto "kalfasy". Proti květináčům Jsou levné a květinám nevadí, že nejsou určeny pro potravinářské účely ...https://krupson.c...39045.html
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Nakonec jsme zůstali až do dneška v Boskovicích a bylo to fajn, jen to jarní počasí zase tak jarní nebylo Šklebící se
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Admin_Radek
Koukám, nikdo nic nepíše. Stránky jsou zaplacené do listopadu, má cenu to prodlužovat?
Radka zajistila jarní výjezd. Čekal jsem, že se někdo ozvete. Já bohužel nemůžu, ale udivuje mě, že se nikdo zatím nepřihlásil. Program je super....
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Radku, s tím psaním se asi nic nezlepší. Vidím to i na FB, kde jsem asi v desítce skupin, ve skupinách jsou až tisíce členů a jen pár příspěvků a kdyby to nezachraňovaly vtipy, recepty na vaření nebo nabídky cestovek a teď momentálně na jaře zahradnictví, také tam není co číst. A navíc se tam i napadají a hádají a po 24 hodinách to vše mizí. Akorát se tam příspěvek dá "olajkovat" a tím to víc "žije". Myslím si, že by byla škoda to tady ukončit. Teď jsem se v Praze na výstavě karavanů dozvěděla, že naše stránky pravidelně čtou i lidi, kteří jsou na Caravan24.....Mrknutí
Mně tady na tom webu dost záleží, tak možná, že kdybys mi dal "nějaké pravomoci", mohla bych ti s tím tady pomoci?... Třeba zkusit vypsat anketu, jestli pokračovat a jestli třeba se někdo zaváže častějšími příspěvky? Šklebící seŠklebící se A Radce jsme už někteří napsali na Messenger, že už jsme přihlášeni na jiný výjezd. Úsměv
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
stemi
I dyž si tu za ta léta žádný iluze do budoucna nedělám, udělejme ANKETU s hlasováním jak navrhuje Maruš a huvidíme ?Cool
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
yetti
Ahoj, no já se sem dívám fakt jen občas, páč sem "jaxi" dosti vytížen vlastním žitím a čučení do PC nebo telefonu se snažím omezit. Raději to všechno žiju, cestuju a makám, než abych si o tom jen psal. A když není odezva, přišlo mi časem, že vlastně netuším jak to moje psaní lidi brali a tak už se mi nějak přestalo chtít ze sebe dělat třeba moulu. Ale chodím sem rád, jen už nejsem pisatelsky aktivní. A smekám před Radkem, Maruškou, Radkou i před Milošem ....

ale když už píšu, tak stále karavanuju s vestavbou a jsem nadšen, dělám řemesla, staré jasanky, průvodcuju a vůbec, snažím se být platným Šumavákem a prospěšný Šumavě .... je to moje obrovská srdeční záležitost. Mimo jiné. Doma vše ok, kluci rostou a jsou šikovný, máme už dva pejsky a zdraví zatím slouží Úsměv
Yetti
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Joza
Mám to podobně jako Yetti ........ Bohužel lidi jsou málo sdílní, když jsem tady pozval na nějakou akci - nebyla žádná odezva, když jsem dal info z cest - skoro žádná odezva ........ a tak se člověk ptá sám sebe " k......va jsou tam vůbec ??? " No a potom ( jak už psal soudruh píšící přede mnou ) z toho vychází jasný závěr - pro koho to tady vlastně píšu ??? Když uděláte anketu, tak všichni napíšou, že by to byla škoda zrušit a že to čtou (vlastně - co čtou když nikdo nic nepíše) a určitě zachovat, jenže psát nebudou, takže to bude stejný jako teď.
 
Admin_Radek
Já to vidím i na sobě, že s covidem se lidi trochu uzavřeli do sebe a taky se mi nechce psát o jakékoli kravíně. Ten svůj příspěvek jsem napsal hlavně kvůli tomu, že mě zamrzela prakticky nulová odezva na Radčin vypsaný výjezd.
Já se stránkami moc práce nemám a náklady jsou cca 100ku měsíčně, takže zanedbatelné. A taky chápu, že nejde nikomu určit plán, kolik napíše příspěvků. Nenadělám s tím nic a vím to, byl to jen takový povzdech.
Vidím to i vedle na C24, tam je taky zlomek cvrkotu, co byl před pár roky. Takže žádná anketa, žádné plány, kolik kdo musí napsat, ale budu rád, když se ozvete.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
stemi
A já se tak těšil na ankétu. Nevadí, udělám si svou.
Votáska č.1 (jediná) : můžou se v tůdlenctý nejnafštěvovanější rubryce psát taky ptákoviny?
Vodpovjeď (jediná) : MŮŽOU !
AŤ ŽIJE DEMOGRACIJE a je to He
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Admin_Radek
Odpověď 2 - můžouÚsměv
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
stemi
A jaro je tu
stemi přiloženo následujícíobrázek:
160921239_1545439958994331_9143328043657336800_n.jpg

éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
yetti
stemi napsal:

Votáska č.1 (jediná) : můžou se v tůdlenctý nejnafštěvovanější rubryce psát taky ptákoviny?


Milošu, tak určitě Úsměv ..... na mě přišlo demokratický jaro, takže sem zasej víc venku než doma .... ale vlastně sem byl i doteď, takže to asi jarem nebude ... nepojedete někdo letos na Šumavu? Že by byla šance se třeba potkat, já mimo kopce a do větší vsi moc letos nepojedu, páč mám už do podzimu plnej kalendář a nebylo by kdy.

Y.
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Červenec 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,810,025 návštěv