17.06.2021 11:08
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Jarda a Maru
28.12.2018 07:01
Vofíci, taky Vás zdravíme, užívejte si teplou vodu a hlavně pak ten novoroční přípitek v bazénu Šklebící se Šklebící se

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Helena a Jirka
09.04.2018 09:37
Zdravíme, rádi bychom jeli na sraz do Náchoda ale nevidím kde se přihlásit. Díky

Admin_Radek
01.04.2018 14:07
Zdravíme vsechny ze Sárváru. Počasí nic moc, ale v karavanu je fajn Úsměv.

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· JAPA JE DNES nejen u...
· žumpa - co na srdci...
· Očkování proti ko...
· Zajímavosti z Chorv...
· Narozeniny,jmeniny
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [1566]
· JAPA JE DNES neje... [1169]
Poslední články
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
· "Zákon přírody"
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Narozeniny, jmeniny
 Vytisknout diskuzi
Narozeniny,jmeniny
vondracek
Radkové, blahopřejeme k jmeninám . Je třeba připít si na tolik potřebné zdraví. Mrknutí

yetti
čeho jsme se to dočkali Šklebící se Šklebící se Šklebící se . Yetti a slaví jaro Šklebící se

... ba ne, nebýt Vás tak ani nevim že se tak jmenuju Úsměv ... Taky se jmenuju Josef, ale to málokdo ví a tak to mám v březnu obden heč Úsměv Poslední den zimy, přechodovej den mezi je bonus a pak první jarní den ... chacha ... to je co? A výskytiny na štědrej den, abych si to pamatoval Šklebící se Šklebící se ... ale nic z toho neslavim, přesto děkuju.

slavim každé ráno, že se probudim, každý hezký den s přáteli a s rodinou, nebo každý den, co má smysl Úsměv
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

BUDOUCÍ HUBENEJ SVALOVEC JAKO ADMIN Šklebící se

http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
Trošičku bych se chtěla blejsknout Mrknutí ... Když teda máme to jaro, potěšte se i jarní písničkou, kterou zpívá naše vnučka dětem z mateřské školky ... https://www.youtu...8fIfQOcSv8 www.celysvet.cz/skin/smile/s11757.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif

jana a franta
Maru, to je vaše vnučka osobně? Hezké, ona taky hezká. Chválíme! Mrknutí

Jarda a Maru
Jj, Jani, dík za pochvalu. Je to naše nejstarší vnučka od nejstarší dcery (té z "galejí" ) osobně. Je teď tam u vás v "matičce Praze" a ještě jsme u ní ani nebyli kvůli tomu moru, i když místo na zaparkování bydlíčka už nám prý našla... CoolŠklebící se

Admin_Radek
Evě přejeme z Holomóca do Brna hodně zdraví, spokojenosti a doufám, že se na jaře někde potkáme. Evi, všecko nej k narozeninám.
Radek 47, Pavla 43, Ruda 15, Honza 12, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané

drbolovi
Radku,děkuji za přání.Z jara se neuvidíme- druhá vakcína na cOVID hned po srazu 24,-Jenda a za dva dny já.A začátkem června již chceme konečně vyjet- proočkovaní do tepla na jih.

Admin_Radek
Koukám, že Jarda a Maru má narozeniny. Jarda nebo Maru? Na ty roky to vypadá, že oba dohromady 😄. Tak (asi) Jardo, přejeme všechno nej.

Odhadl jsem to, protože Maruška tolik roků mít nemůže 🙂.
Upravil/a Admin_Radek dne 21.05.2021 19:31
Radek 47, Pavla 43, Ruda 15, Honza 12, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané

Jarda a Maru
Jé, Radku, odhadl's to správně - Jarek dneska (ne)slavil svoje narozeniny a děkuje Ti za přání Úsměv ... A já jsem ještě mladá holka, o Vánocích jsem teprve (ne)oslavila kulatiny a vlastně si už ani nepamatuju kolikáté ...smileys.cz/smiles/smajlici-gesto-ruky/smileys-cz-243.gif ... Šklebící seŠklebící se

Jarda a Maru
Jožo, přejeme Ti k dnešním narozeninám hlavně hodně zdraví a štěstí a hodně najetých a nachozených kilometrů u nás i za hranicemi naší zemičky ... Pěkně si je oslav a tady máš malou "kytku" na smlsnutí ....

img22.rajce.idnes.cz/d2201/13/13455/13455633_12058900c547ef9fc37d18dbd5a729da/images/images6I15QP03.jpg Šklebící se Šklebící se

Joza
Moc děkuju za přání, jo a kilometry jsem nachodil včera ( a dneska s toho marodím)

https://jozamrak....eho_sedla/

Admin_Radek
Jožo, taky prejeme všechno nej. Jsem rád, že jsme Vás poznali, jen tu prohlídku vestavby jsem nějak "zazdil". Tak příště Úsměv

Veverka a Lada
Také se připojujeme ke gratulantům a přejeme všechno nej nej, ať ti to stále lépe chodí a užíváš krásných chvil s kamarády.

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 93
· Nejnovější člen: Marie Sivcova
Události
<< Červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Žádné události.

Anketa
Budete se očkovat proti koronaviru?

Ano, hned jak to bude možné
Ano, hned jak to bude možné
69% [11 Hlasy]

Ano, ale až zjistím, jaké jsou s vakcínou zkušenosti
Ano, ale až zjistím, jaké jsou s vakcínou zkušenosti
31% [5 Hlasy]

Ne, pokud mě nedonutí okolnosti (restrikce pro neočkované)
Ne, pokud mě nedonutí okolnosti (restrikce pro neočkované)
0% [0 Hlasy]

Ne, v žádném případě
Ne, v žádném případě
0% [0 Hlasy]

Hlasy: 16
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 05.01.2021 17:48

Archív anket
2,637,699 návštěv