27.07.2024 09:17
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Invaz "Maloskalsý J...
· žumpa - co na srdci...
· TIPY NA VÝLETY
· Jarní výjezd od 25...
· vtípek
Nejdiskutovanější
· Invaz "Maloskals... [5]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Cestování » Termály
 Vytisknout diskuzi
Dunajská Streda - březen 2022
Jarda a Maru
img42.rajce.idnes.cz/d4202/17/17767/17767746_29a28b97e5d17ea9d2434cc44b958f8b/thumb/DSC06043.jpg

Minulý týden jsme se byli ohřát v termálech Dunajská Streda. Opět tam bylo nádherně, opět ve všední dny "prázdno". Ve středu nás bylo v kempu 3 obytky, 1 karavan a naše "maličkost" a v bazénech "pár" lidí. Ovšem v pátek už hned po ránu se počet posádek v kempu zvedl na 20 a v bazénech byla hlava na hlavě... Tak jsme v odpoledních hodinách zatroubili na ústup. Z fotek poznáte, že kemp je upravovaný a bude zřejmě vylepšený, ale měli to mít hotové k 1. březnu a nevím, nevím, jestli to stihnou do Velikonoc. Ale i tak je tam parkovacích míst pořád dost. A ještě dodám, že jsme tentokrát jeli cestou pomaleji ... na spotřebu ... za 5,5 litrů a jelo se nám dobře. Od nás je to vlastně skoro pořád po rovině a Bratislavu jsme projeli na jeden zátah bez jediného zastavení. Trochu nafty jsme si na zpáteční cestě natankovali v Malackách za 1,616 €/litr. Kdo to v kempu znáte, koukněte se, kde se tam dělají úpravy ...https://kubaklara...ezen_2022/
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Maru, tak to je teda maso. Když si spočítám cenu za pobyt - 4 lidi, 2 psi, auto, karavan, elektřina, tak jsem na 80 Eur za noc. To i Sárvár, který má víc krytých i venkovních bazénů, je o čtvrtinu levnější. Ještě že nás už termály moc nebaví.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Njn, Radku, my 2 starouškové to s naším "osobákem" dáme sotva za polovinu a nám se v Dunajce obr moc líbí... Kemp i ty bazény. Tentokrát mi ty venkovní bazény připadaly hrozně horké, tak jsme hodně plavali v tom vnitřním plaveckém bazénu, který ale byl 1,45 m hluboký, což jsem zjistila až když jsem nedosáhla na dno Vyděšený, ale dobrý a ani semsi nemusela půjčovat tam pro děti nachystané plavací pomůcky Šklebící se. Už si nepamatuju ceník v Sárváru, ale připadá mi, že tam to bylo naopak pro nás dražší kvůli "placu", kam my se vejdeme i 3 x. A já, kdybych seděla v té recepci, tak vám nebudu účtovat ty vaše dva trhače, kteří oba nejsou velikostí ani jak můj jeden vypasenej Bobešek a kteří se beztak jen povalují v karavanu a venku se nosí jen v náruči. Za děti se taky platí až od určité velikosti a věku, žé ...CoolŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Mě ro spis5 překvapilo, protože Dunajská byla vybavením vždycky až za Sárvárem, kde platíme okolo 60 E. I když možná už to taky není pravda, už jsme tam rok nebyli a letos na Velikonoce nejedem.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Nám se v Sárváru taky vždycky líbilo, jen mě tak nějak "omezuje" ta jejich rezervace, protože my se rozhodujeme a jedeme jak nás to popadne - ze dne na den. No a koukla jsem na letošní ceník...https://thermalca.../nase-ceny V zimní sezóně to ještě jde, ale o svátcích bych řekla, že to už trochu přehánějí, že ? SmutnýŠklebící se
A taky mě ještě napladlo, že ta naše zvýhodněná důchodcovská cena by mohla platit jen ve všední dny, abychom se tam o víkendu nepletli mladým ... Šklebící seŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Tak jsme se vrátili ze Silvestrovského pobytu v termálech a od 1. ledna nám účtovali pobyt podle nového ceníku, který jsem jen tak neuměle ofotila z osvětlené tabule na recepci....

img40.rajce.idnes.cz/d4002/17/17076/17076262_528f8de25d6f0bee86eb37e40e5e0597/thumb/IMG_20230102_085913.jpg Úsměv
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
No tak to je maso, tyhle ceny. Ještě že do termálů moc nejezdíme. Naposledy jsme byli v Komárně v létě a byli jsme nadšení. Ale v zimě je tam jen jeden termální bazén a druhý na opaření, takže o ničem.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Mně spíš vadí ta drahá elektrika, když my používáme jen 400W topítko a vidím, jak někteří vytápí i venkovní předstany. Jarek to slíbil řešit (další) baterií, aby utáhla lednici a topit budeme bufíkem.
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Kupte si jednu LiFePo4 a máš klid. Já mám 150ku a bez problémů s ní vydržíme 4 dny v říjnu, listopadu a po nich je v baterce ještě cca 40%. Když svítí slunko, tak i víc. A to baterku nešetříme - rozfuk, televize, světla, nabíjení mobilů a tabletu, hodinek, baterek do obou čelovek.....
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Radku, my nemusíme, my už ju máme...Šklebící se a podle mě úplně naprd Mrknutí Já jsem dodatečně zjistila, že tu stejnou LiFePo4 150 Ah máme už od začátku prosince, jenže ... když nám nesvítilo sluníčko na solár, tak by nám (prý) sotva uživila kompresorovou lednici a topit bychom stejně museli bufíkem, takže "pohodlnější" bylo vzít si elektriku... Cool
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Tak ono je otázka, kolik Ah si ta lednice bere. A kolik bufík. Já mám lednici na plyn, takže lednice mi bere z baterky 0 Ah a topení je taky na plyn, takže jen rozfuk a ten si bere kolem 6 Ah za den. Ale je mi divné, že Vám dřív stačilo olovo 100 Ah (s využitelnými 50 Ah) a nestačí LiFePo4 150 Ah (s využitelnými 135 Ah).
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Tak lednice nám prý v zimě bere zhruba 20 Ah za den a bufík asi 24 Ah za den, (při startu bufík bere dýl jak minutu až 10 Ah), plus nějaké světlo, čerpadlo, nabíječky, 2 x noťasy, přehrávač GOGEN (DVD nebo TV). Teoreticky prý bychom mohli v zimě, i když nesvítí sluníčko, vydržet 2 dny. A zcela určitě vydrží 2 x tolik než olověná.
My vlastně celkově víc popojíždíme než někde pobýváme a vlastně akorát v Chorvatsku jsme týden v kempu na kartu ACSI včetně elektřiny a v prosinci/lednu si v termálu elektriku holt zaplatíme, abych nemusela hlavně v noci poslouchat klepání bufíka Cool. A v únoru a březnu doufám, že už i v termálech vydržíme jen s baterií a solárem...Úsměv A Jarek se diví, že Ti ten rozfuk tolik bere? Úsměv
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Ahoj, rozfuk si podle otáček (mám na automat) bere 0,3 - 0,7 A. Což je cca 4-9 W. Je to origo rozfuk od Trumy 3002.
Koukám, že ty spotřeby máte vyšší tím, že toho na elektriku máte víc.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Červenec 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,810,102 návštěv