26.04.2024 09:29
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Jarní výjezd od 25...
· TIPY NA VÝLETY
· vtípek
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
Nejdiskutovanější
· TIPY NA VÝLETY [249]
· vtípek [227]
· Jarní výjezd od... [12]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Sranda a vtípky
 Vytisknout diskuzi
vtípek
Jarda a Maru
Pomsta číslo 2
Muž doprovází na letiště manželku, která odlétá na dva týdny do Švédska.
V letištní hale jí zlomyslně před všemi přítomnými ironicky žádá
"Miláčku, a nezapomeň mi přivézt nějakou hezkou Švédku ... Ha Ha Ha !"
Manželka skloní hlavu, vtípek se jí zdá poněkud nevhodný, ale nastoupí do letadla a odletí.
Po dvou týdnech se vrací a manžel ji očekává na letišti. Když ji vidí, první co ho napadne, je se zeptat, zda mu veze tu hezkou Švédku.
"Jistě drahý, musíme ale nějaký čas počkat a doufat, že to bude holčička.....".bestpage.cz/smiles/s8206.gif



Pomsta číslo 3
Muž je na smrtelné posteli.
Chraplavým hlasem říká - "Nadešla moje hodinka. Musím se ti s něčím přiznat."
"Ne, nevysiluj se, jsi příliš zesláblý".
"Ne, musím to udělat, abych mohl klidně zemřít.
Chci se ti přiznat, že jsem tě podváděl s tvojí sestrou, tvojí matkou i s tvými nejlepšími kamarádkami", přiznává se manžel.
Manželka na to: " Vždyť já vím. Proto jsem tě přece otrávila".bestpage.cz/smiles/s8206.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
jana a franta
Přijde ožralý chlap do kostela, chvíli se tam potácí a pak vleze do takové budky po straně, sedne si a ... Na druhé straně té budky sedí kněz, zpovědník. A když se dlouho nic neděje, zaklepe na dvířka té strany a ptá se: "Pane, co pro vás můžu udělat?" A ozve se: "Vole, neklepej, tady hajzlpapír taky není!"
 
Jirka a Jarka
Dopis manželovi :


"Milý Franto.
Nezlob se, ale čekala jsem od manželství víc. Je to pořád stejné, stereotypní, nic se neděje a mě už to nebaví. Odjíždím k mamince a podávám žádost o rozvod. Božka."
Položí dopis na stolek, aby byl na očích a schová se pod postel. V tom přichází Franta. Přečte si dopis a nahlas uvažuje. "No, co se dá dělat? Všechno zlé, je k něčemu dobré." Zvedá telefon a volá: "Ahoj, miláčku, tak ta stará kráva to už asi pochopila a podává žádost o rozvod Jen jí tu něco napíšu a za chvíli jsem u Tebe." Vyděšený
Vezme dopis, připíše k němu několik vět a zabouchne za sebou dveře. Boženka vyleze zpod postele celá ubrečená, přes slzy ani nevidí a vrhne se na dopis, kde je připsáno: "Taky jsem si dělal legraci. Šel jsem na pivo, byly Ti vidět nohy. Franta“
 
JosDosk
Jeden vtípek.
JosDosk přiloženo následujícíobrázek:
nlez_zubn_protzy.jpg

Recesista a mystifikátor
 
Jarda a Maru
Nový lékař psychiatrické léčebny se při seznamování s pacienty ptá pacienta:
"Vy jste se sem dostal jak?"
"No, začalo to tím, že jsem se oženil, a to jsem neměl nikdy dělat. Vzal jsem si jednu vdovu s dospělou dcerou, která se stala mojí nevlastní dcerou. Když nás přišel navštívit můj otec, zamiloval se do ní a pak se s ní oženil. Takže moje nevlastní dcera se stala mojí nevlastní matkou. Potom se mé ženě narodil syn, který byl samozřejmě otcův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No, a když byla moje nevlastní dcera mojí nevlastní matkou, byl i můj syn mým strýcem. Z toho vyplývá, že moje žena, která je matkou mojí nevlastní matky, je mou babičkou a já jsem její vnuk.
Ale to není všechno. Protože mám za manželku svou nevlastní babičku, nejsem jenom její manžel a vnuk, ale i svůj děda. A to ještě jsem vlastně pradědečkem svého vlastního syna.
No, nejeblo by vám z toho ??!! smileys.cz/smiles/smajlici-sokovany/smileys-cz-29.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/26168014_10203876939801933_7223653415673970802_n.jpg
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/image007.jpg
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jirka a Jarka
Jeden prodejce super super super vysavače se vnutí do
pěkné novostavby rodinného domku a i přes protesty paní domácí
vysype doprostřed pokoje na koberec sušené koňské lejno.
Mladá paní na něj zhrozeně kouká a než začne rozčileně
protestovat,prodejce nasadí svůj nejkrásnější úsměv a říká:
"Mladá paní, já vám slibuji, že to, co tento
fantastický vysavač nevysaje, to já sám sním!!!".
Žena vstane z křesla, a cestou do kuchyně mu říká:
"Tak vám na to hovno přinesu nějaký dressing, protože
mi ještě nezapojili elektřinu.....
 
Jarda a Maru
Gdo rád lítáte (já bych do toho nevlezla), přečtěte si, jak se baví piloti a letečtí technici ... http://www.lifee....-internetu..... bestpage.sk/gif/doprava/gif-bestpage-sk-211.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
img28.rajce.idnes.cz/d2801/15/15182/15182815_98da8b41a052df43ceab119c6eef74ed/images/15977324_1853430001571353_913937432081764360_n.jpg
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Přijde hluchý na koncert a říká : "Tady něco nehraje."
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/_W2vfxdsK4MdgDrh34y0SEFH7t4LWe0pkmxtBAHRBYxfdbW4-FjwCIHhJCZqxj2zq2VRIjfI1futjigRMG6EIL0etxO0x8fTMIL4thVguR75UkX0DCQ-QZpc3tXlqzKe1auvdkyM3SoL9QGQPwEbsDuttKLOUYUoBMiwSEUourabDdEfc_BpxRNFz3INRclcMg6cXpz04sV0ALlD8VrZ.jpg smileys.cz/smiles/smajlici-sokovany/smileys-cz-15.gif Šklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
JosDosk
Ahoj, varování.
JosDosk přiloženo následujícíobrázek:
bude_nemocn.jpg

Recesista a mystifikátor
 
Jarda a Maru
Hodně dobrá rada na zábavu v důchodu a nejen v důchodu
Médii v Čechách proběhla nedávno zpráva o jednom nenakupujícím důchodci v supermarketu. Tisk to popsal následovně – titulek zněl:

Když 70 letý muž neztrácí hravost, ani ve vyšším věku…
Proč zakazují vstup p. Krejčíkovi do Supermarketu?

Ve zprávě je napsáno, že níže uvedený seznam přestupků zachycených bezpečnostními kamerami nepomohl a na výzvy a napomenutí zaměstnanců SBS reagoval p.Krejčík slovy: "Pokud tu moje žena nakupuje a nutí mě, abych tu byl také, tak já se tady ty dvě hodiny strašně nudím, nejvíc se vyřádím v Kauflandu v BENEŠOVĚ. Šklebící se

Za posledních 6 měsíců jej přistihli při této činnosti:

8. ledna - vzal z regálu 25 balení kondomů a náhodně je vkládal do nákupních vozíků jiným nakupujícím, když se na něj nedívali...

16. ledna - nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonili jeden po druhém v 5 minutových intervalech...

2. února - rajčatovým džusem udělal dlouhou a tenkou čáru na podlaze směrem k dámským toaletám...

19. února - přistupoval k prodavačkám různých odd. a oficiálním tónem jim řekl: "KÓD 3!" a sledoval, jak prodavačka zpanikařila...

2. března - přišel k pultu Služby zákazníkům a trval na žádosti, aby si mohl koupit krabičku lentilek na půlroční splátky...

21. března - přesouval nápisy "Pozor, mokrá podlaha!" do té části supermarketu, kde byly na podlaze koberce ...

5. dubna - kdykoliv se ho nějaký zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, tak se nahlas rozplakal a křičel: "Proč mě lidé nenecháte na pokoji?!"

24. dubna - našel si níže upevněnou bezpečnostní kameru a zblízka se do ní upřeně díval, pak se vrtal v nose nebo si zápalkou čistil zuby...

2. května - u pultu se sportovními zbraněmi se zeptal prodavače, zda neví, kde si může koupit antidepresivní tablety, pokud se rozhodne koupit si nějakou zbraň...

18. května - schovával se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se probírali zbožím a objevili ho, vykřikoval: "Kup si mě! Dnes jsem se slevou!"

4. června – vždy, když se ozvalo hlášení z reproduktorů, dřepl si a schoulil se. Také při tom křičel: "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!"

28. června - vešel vícekrát do nějaké zkušební kabinky, zatáhl závěs, chvíli počkal a začal vykřikovat: "Haló! Není tu toaleťák, přineste mi ho někdo!! "

7. července - na odd. kol sebral z regálu gumový klakson a strašil nic netušící nakupující, když jim zatroubil najednou za zády...

27. července - náhodně vybíral lidem nějaké zboží z nákupního vozíku a se slovy: "To byl poslední kus v nabídce a já ho dnes velmi potřebuji." a spěchal směrem k pokladnám. Tam se mu ještě podařilo dostat prodavačku dotazem, zdali berou karty a pak jí nabídl kulovou desítku....Šklebící seŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
JosDosk
Ahoj všem. Už o nás vědí úplně všechno.
JosDosk přiloženo následujícíobrázek:
img_4773.jpg

Recesista a mystifikátor
 
JosDosk
Ahoj. Jak úspěšně lovit myši. Je to ve výbavě mého karavanu, jinak by Vlaďka se mnou nejela.
JosDosk přiloženo následujícíobrázky:
100_2559_recese_psluenstv_k_pasti.jpg 100_2563_pslu_k_pasti.jpg

Upravil/a JosDosk dne 27.09.2018 16:21
Recesista a mystifikátor
 
JosDosk
===
JosDosk přiloženo následujícíobrázek:
rtnka_na_zrcadle.jpg

Recesista a mystifikátor
 
Admin_Radek
Ten je fakt super 👍.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Admin_Radek napsal:

Ten je fakt super 👍.


Radku, tak mně napadá, jestli bys nemohl pod jednotlivé příspěvky nainstalovat nějakou souhlasnou ikonku, třeba ten palec nahoru? "Klepnutím" na ikonku by ti, kteří sice rádi čtou, ale neradi píší, kladně ohodnotili příspěvek.... a autor příspěvku by věděl, že se to čtenáři líbilo a všichni bychom věděli, že čtenář "žije", jen nic nepíše....Šklebící se
Vymýšlím "blbosti" že? Ale třeba by se to tady trochu probudilo... Samozřejmě jen pokud Ti to nedá moc práce .... smileys.cz/smiles/smajlici-gesto-ruky/smileys-cz-69.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Ahoj, zatim ne, to už by tu nepsal vůbec nikdo 😂. Navíc nevím, jak bych to udělal. Chystám se na update redakčního systému, tak třeba v něm něco bude.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Říjen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,764,446 návštěv