26.04.2024 09:21
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Jarní výjezd od 25...
· TIPY NA VÝLETY
· vtípek
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
Nejdiskutovanější
· TIPY NA VÝLETY [249]
· vtípek [227]
· Jarní výjezd od... [12]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
JAPA JE DNES nejen u vás doma ?
Jarda a Maru
Radku, nerostou tady někde houby? Nejraději bych přímo souřadnice, kde rostou suchohřiby? 🤔😂... Já si tady hlídala v trávě směrem k sociálkám hejno žampionů, že si je ráno posbírám a ještě večer je rozjezdil obytňák, jak hledal to nejlepší a nejrovnější místo... No, nemám já smůlu?? 🤔👎😂
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
No, jestli budeš mít souřadnice na suchohřiby, pošli je 🙂. I na hříbky můžeš. Typoval bych, že u těch Repech porostou. Je to vojenský prostor.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
yetti
na Šumavě rostou praváci jak zběsilý ... jeden vedle druhého, nádherný, všude kam se podíváš .... jen je většina červavých. Přesto máme doma hub na několik zim. To se nedalo při průvodcování tam nechat ... to ne ... ještě teď zavřu oči a vidím ty hlavy a cítím tu vůni
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
yetti napsal:

na Šumavě rostou praváci jak zběsilý ... jeden vedle druhého, nádherný, všude kam se podíváš ....máme doma hub na několik zim.... ještě teď zavřu oči a vidím ty hlavy a cítím tu vůni


Jéje, Yetti, já chcu takííí... 👍😁 Že bychom vyjeli na Šumavu za houbama? 🤔🤔 Prozradíš přesné souřadnice výskytu jednoho toho hříbka? Další si už dohledám sama 😂😂😂
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
yetti
Maru, byl sem kolem Prášil a tam ti souřadnice nedám, jsou totiž všude v lese, naprosto všude ... ) ... a konečně se ochladilo a zavlažilo Pff
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
stemi
1. /: Na silnici do Prášil
jeden mladý cestář žil.:/
/: A kamení a kamení a kamení
tam roztloukal, když silnici štěrkoval.:/
2. /: Paní v zlatém kočáře
uviděla cestáře.:/
/: A povídá a povídá a povídá:
Cestáři náš, těžkou práci tady máš.:/
3. /: Cestář na to odpoví:
Vzácná paní, to se ví.:/
/: Kdybych já moh, tak jak pán,
jezdit ve zlatém kočáře, nedělal bych cestáře, ale chodil po houbách.:/ Šklebící se
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Jarda a Maru
Milošu, super... našla sem to i s poslechem https://www.youtu...&t=25s

... a ještě bych zmínila Barona Prášila....

www.happymodel.cz/content/images/product/original/61841.jpg... bestpage.cz/smiles/smiles_bestpage.czQW458.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Tak jsme se včera večer vrátili z výletu na Šumavu. Prošli jsme si Modravu, Prášily a Srní a viděli vlky ve vlčím výběhu a napili se zázračné vody u Hauswaldské kaple a taky jsme zkusili najít ty zběsile rostoucí hříbky, o kterých zde psal Yetti před týdnem, ale bohužel je tam už docela sucho a taky invaze hubchtivých sběračů, tak jsme našli jen růžovky, pár bedlí a půl košíku suchohřibů a těch sucháčů jsem hodně vyhodila....
Šumava jako taková se nám líbí čím dál víc, takže příležitostně hodláme navštívit další její kousek, akorát mi připadalo, že se stejně tak zalíbila i velkému množství bicyklistů a chodců s hůlkami. Když jsme odjížděli z parkoviště v Mechově, odkud se chodí pěšky asi 1,5 km ke Hauswaldské kapli, tak tam zrovna nacouval autobus plný důchodců jako jsme my. Všude bylo plno, a to byly všední dny ....Zamračený

Vlky se mi podařilo vyfotit i nahrát, ale video mi sem nejde dát...
img41.rajce.idnes.cz/d4103/16/16751/16751704_5613d98e1b5e55e35c9bdbab75035b4b/images/DSC01415.jpg

img41.rajce.idnes.cz/d4103/16/16751/16751704_5613d98e1b5e55e35c9bdbab75035b4b/images/DSC01463.jpg
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
stemi
Maruš nahraj to na YT nebo Rajče a dej to sem na klik myší- URL Mrknutí TŘEBA tajdlenc tůdlenc taklenc...https://img40.raj...1462052574
Upravil/a stemi dne 24.09.2020 11:47
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Jarda a Maru
stemi napsal:

....TŘEBA tajdlenc tůdlenc taklenc...https://img40.raj...1462052574


Milošu, já tůdlenc taklenc čučím...Vyděšený Šklebící seKdyž já nestíhám... Já si s tím hrála už včera večer při koukání na telku, jenže to Rajče mi dělá stále naschvály...Zamračený Několikrát a pořád mi to psalo odhadovaný čas nahrávání 38 minut a stále to prodlužovalo a nakonec se vždycky zasekl a nic, tak sem s tím taky sekla a šla spát...Naštvaný Dneska dopoledne už to šlo líp, takže jsem nahrávala a přitom vařila oběd, půlila švestky na sušení na 3 plata do trouby a 9 platíček do sušičky a co já vím co ještě .... a než se votočím, tak Ty už máš na webu moje video, která já neměla málem ještě ani nahrané.... Holt kdo umí, ten umí.... a já čumím a pro všechny ostatní tady mám ještě jedno video s vlky a tu zázračnou vodu.... A stejně bych chtěla vědět, jak's to udělal ...Cool

https://kubaklara...1462034013

https://kubaklara...1462052574

https://kubaklara...1462054972
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
stemi
A stejně bych chtěla vědět, jak's to udělal ...

A proč nééé, ale pozor..jen za švestku a bez peckííí Šklebící se
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Jarda a Maru
stemi napsal:

A proč nééé, ale pozor..jen za švestku a bez peckííí Šklebící se


Jejda, bez problému ... Šklebící se Zásoby máme dost velké, staršího data a letos přibudou i čerstvé. Jen nevím, výjezd už letos asi žádnej nevyjde a poště bych nevěřila... Vypiš výjezd a ochutnáme všichni....A mám i sušené a nebo to černé patlavé ve skleničce... Sušené se šuší a to patlavé teď jde na plechu zrovna do trouby...Šklebící se


...img41.rajce.idnes.cz/d4103/16/16751/16751704_5613d98e1b5e55e35c9bdbab75035b4b/images/DSC01523.jpg

img41.rajce.idnes.cz/d4103/16/16751/16751704_5613d98e1b5e55e35c9bdbab75035b4b/images/DSC01526.jpg CoolŠklebící se
Upravil/a Jarda a Maru dne 25.09.2020 14:31
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
yetti
Maru Maru, ach jo, ... takhle to dopadá když jedeš kolem a nestavíš se. Stále jako malá.
Je Šumava a Šumava. Od jisté doby se co nejvíc vyhýbáme tzv Václavákům a profláknutým atrakcím. Naštěstí je to tady docela velké a tu nádhernou a divokou Šumavu zájezdy, kobylky, hůlkaři a elekrtikoposunovači ještě nenašli ... a naštěstí je to tam tak krásně divoké, že se tam lidí bojí a nebo netrefí .... a nebo jim to naštěstí pravidla ochrany nedovolí. Ačkoli se tam dá třeba i legálně, muší se ale vědět jak a kudy Úsměv ... a pak ta placka průvodce a povolenka na vjezdy a parkování je taky super věc Šklebící se ... proto jsem nadšen, nemusím stát frontu na přírodu, ale můžu být v přírodě, opravdový, divoký a drsný, ale neskutečně nádherný. A proto existují nadšenci jako já a vodíme lidi co musí hezky po svejch divočinou tam, kde tu nádheru opravdu uvidí a zažijí. A už se mi stává, že se lidi vrací a provádím je i na dalších a dalších místech. A to je myslím ta neeeeej vizitka. Takže Maru, příště se neváhej ozvat a u nás se dá i bydlíkovat (sauna, hottub a další jest samozřejmostí Úsměv ). Stání je zpevněné a rovné, voda obecní i z vrtu, eletrika, oheň - gril .... a jiné.
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
yetti napsal:

... a naštěstí je to tam tak krásně divoké, že se tam lidí bojí a nebo netrefí ....

No právě, dej mi pokoj s divočinou, tam bych se bála i nadechnout... já su poseroutka a ztratím se i v každým obchoďáku...Zamračený A ty (hodné) lidi kolem sebe potřebuju, akorát ale v rozumném množství, ty Václaváky mi už jdou taky na nervy ...VyděšenýŠklebící seŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
To počasí nás karavanisty chce znechutit, abychom zazimovali svoje bydlíčky-mazlíčky a zůstali sedět na zadku doma. Ale my se nedáme zastrašit, že né? Opět a zase spíme na galejích a od pondělní noci tu (ne)slušně řečeno chčije a chčije a budí mě to i v noci, jak to buší do střechy auta. Řeky se zde slušně rozvodňují, tak doufám, že Budišovka zůstane v klidu... 🌧️🤔🙄😂
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
yetti
no mě se to počasí zatím líbí, ale fakt nejsem měřítko. Podzim má být podzim .... vždyť každý počasí má svoje, jen to chtít vidět Úsměv ... ty mlhy, barvy, ta ponurá nálada .... jejda jak já to mám rád .... jako všechny roční období. Jediný co nemusím je ta vlezlá zima kolem nuly, bo mi pak zalejzá za nehty .... hlavně aby byla tuhá a nádherně zasněžená zima ... skialpy se už třesou na akci ... a mám v plánu vyzkoušet mou staronovou ski výbavu po předcích. Sehnal sem jak ski, tak bambushole pro celou rodinu, aj mám retro vohoz, aj pletený fusekle nad kolena, šumavskej klobouk a chuť vyrazit
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
JosDosk
Ahoj. "U nás doma" bylo k řešení víc, než krásné ranní opary nad krajinou, tak přednostně výška hladiny v Bečvě. Naštěstí dnes ráno v 8:00 nastal zvrat z 590 cm na 586 cm, i když stále v půlce červeného pole na grafu. Ale konečně klesá. Už uplynulo 23 let od chvíle, kdy všechny odpovědné orgány - OL kraj, okres PR a hlavně Povodí Moravy společně vydaly prohlášení, že se okamžitě musí přistoupit k vybudování protipovodňové ochrany obce Troubky nad Bečvou. Do dnešního dne se neudělalo téměř nic, kromě projektu. Od r. 1997, kdy voda zničila 75% domů, které spadly a zbytek byl vážně poškozen, tak v r. 2010 byla voda v našem baráku znovu, i když jen nad kolena, což je lepší, než po prsa (1997). A dvakrát, vč. dneška, moc nescházelo. Ale zase ta radost, že tentokrát nebude voda všude, tzn. i "kuchyni" je nepopsatelná.( Á propós, normální stav Bečvy je 125 - 180 cm na vodoteči v Dluhonicích, což je poslední vodoteč na Bečvě, pak už je soutok s Moravou 1000 m za Troubkama. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor
 
Admin_Radek
Tak Pepo, držíme palce, všechny toky jsou teď vysoko, ale vypadá to, že kulminaci máme za sebou.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Zdravím všechny z výletu. Přespali jsme "doma", venku je 5 a v autě 13 st. zatopili jsme až teď a po snídani pokračujeme dál... 👋😂
Jarda a Maru přiloženo následujícíobrázek:
resizer_16053321396740.jpg

Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Zdravíme vás všechny ze zamrzlých Říček 😁👍. Do rána -8, bufík klepal celou noc. Teď už vylézá sluníčko ☃️👋👋
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Prosinec 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,764,442 návštěv