17.10.2019 16:59
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
23.08.2019 21:20
Pěkný pozdrav z Konopáče, myslel jsem, že někoho potkám a NIC!! HRAJE COUNTRY MOC HEZKÉ. Takže ahoj!!!!

Jarda a Maru
28.12.2018 07:01
Vofíci, taky Vás zdravíme, užívejte si teplou vodu a hlavně pak ten novoroční přípitek v bazénu Šklebící se Šklebící se

vofi
26.12.2018 12:48
Všechny Vás zdravíme z Hegyka, voda je super a lidí zatím málo. Zdraví Vofici

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· žumpa - co na srdci...
· TIPY NA VÝLETY
· Víkend v Bratislav...
· JAPA JE DNES nejen u...
· Pozdrav
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [868]
Poslední články
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
· "Zákon přírody"
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
žumpa - co na srdci, to na monitoru
stemi
No šák, néjni nad klasiku se skromností...jako takovej Rolls Rojs, Uherák, Čabajka, Kavijár, Lanýže žééé Mrknutí
..Ty mě taky a valíme to dál Úsměv

yetti
Maj tu v tej Italiji naky velky rybnik a v nem maj aj slanou vodu. Dobry to tu maj, aj v tech Alpach Rakusackych je to fajne, ale Sumava je Sumava .... ale asi to tady do konce tejdne nejak vydrzim. 😎😉🤣
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Admin_Radek
No a my zase zdravíme z kempu Pilák u Žďáru nad Sázavou. Asi nám to České Švýcarsko není souzeno Úsměv. Ale mame se suprově.
Radek 45, Pavla 41, Ruda 13, Honza 10, malé pražské kresařik Chipík, všeci béváme na órodné Hané

Jarda a Maru
nd03.jxs.cz/466/108/fcfa0c55b4_57751081_o2.jpg Je při pondělí a nikde nikdo, tak zkusím navodit "téma do pranice" ... Koukám, že za nějakých 9 (8) příspěvků možná změním vojenskou hodnost a páč sem na vojně nikdy nebyla a ani tady z toho přehledu nejsem zcela moudrá ...https://cs.wikipe...9_hodnosti, tak jsem docela dost zvědavá, co se ze mě bude... Líbil by se mi generálmajor a nebo hned armádní generál ?? ... www.celysvet.cz/skin/smile/s0432.gif ...Co vy na to? www.celysvet.cz/skin/smile/s585.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif

Admin_Radek
Maru, díval jsem se do administrační sekce a budeš generálmajor Úsměv.
Radek 45, Pavla 41, Ruda 13, Honza 10, malé pražské kresařik Chipík, všeci béváme na órodné Hané

jana a franta
Taxme se fčéra vrátili z jižních Čech, kemp Měruše u Vlkova. Bylo dost plno, ale na vedlejší louce jsme našli dobré místo. Vrhli jsme se do lesa, ale houby nebyly to, co jsme čekali. V podstatě jen babky, dost červivé. Ale smaženice byla, i sušička to dvakrát zmákla.
Ovšem fór byl při kolování. Při návratu od Rožmberka jsem někde v lese píchla zadní kolo, oprava se nezdařila, takže jsem asi 3 km musela kolo tlačit až k silnici, kam se dá zajet autem. Franta mezi tím jel do kempu pro auto a držák na kola, já seděla jak ....k v pangejtu a čekala. A to už jsme měli být u pískovny a osvěžovat se plaváním. Co dodat? Cool

stemi
Pro fšechny bejkaře doporučuji tůdlencto:https://www.zbozi...avny-spray

Pumpíka sebou voziti ani netřeba Mrknutí

jana a franta
No tak přesně tento oný bazmek jsem sebou měl a ..... . VyděšenýĎourka byla větší než to bylo schopný zalepit. Poučení pro příště, bez záplat na kolo nelez. Úsměv

Admin_Radek
A ještě dotaz - kdyz bude díra akorát a nafouknu to tímhle, na jaký tlak se s tím dostanu? Kolobku foukám na 5,5 atm.

jana a franta
Radku, to nevím. Odhadem tak max na 2 atm. Záleží pochopitelně na velikosti kol. Asi důležitý je, že se na tom dá dojet. Ale jak jsem psal, dírka byla asi větší, 130 kč. v zádeli a výsledek 0. Já bych to asi nikdy nekoupil. Jana to dostala zadarmo v rámci koupě nového kola. Takže za mě klasicky novou duši, pumpičku a lepení sebou. Holt jistota je jistota.

stemi
Franta to popsal přesně tak i za mne, jde hlavně o dojetí na základnu. Vozím fšecko, až dle situace co do velikosti ďoury aplikuju. Na malé spray stačí, už jsem vyzkoušel několikrát i agátový trníček Pff
Upravil/a stemi dne 28.08.2019 06:29

yetti
Šlapal sem v životě dost, píchal jak o život, štříkací náhražky jako nouzovu neuznávám. Nejni nad pořádný lepidlo a pořádnou gumu a bejt hezky náfuka jako postaru. Navíc si občas píchnu víckrát za sebou a co pak s tím?

Tyhle náhražky jsou jen na popichování.

že ?

stemi
Viz niz...jedu si polesím obvykle ták cca 9 km, s bůďto vezu vzádu na nosiči 6 jedenapůlitrovejch Petflasch s minerálkou, ánebo s dvoukoláčkem s poctivje naloženým metráčkem mokrýho/viz fotka ze přesfčéra a nejednou pích !Naštvaný
Co teď ? Šáhnu po fukárku dyž je malá díra a nahuštěním cca 2 atm (jak trefně vodhad Franta) dojedu v poho na základu t.j domů.

Natrhnu-utrhnu-li ventilek, prorazím dušu třebas vo vjetef, je vyzdobíno...nejspíš montuji novou, páč s ventilkem bejvaj něgdy problémy.
No a potom doma je víc vercajku i možností na plnohodnotnou vopravu, žééé a to nedej bóže jde-li v mým případě o zadní kolo s elmoťórem a obvyklým, sice jemným doštelováváním přehazovajdy...nó žebych sa nato fterénu nevy....Naštvaný
stemi přiloženo následujícíobrázek:
1_3.jpg

Upravil/a stemi dne 30.08.2019 09:36

stemi
Až na nás tu (asi pjet)- je to marný, je to marný JE TO MARNÝ Naštvaný

yetti
Nezófej Milošu .... karavanuju, makam a číhám .... a taky se neustále novomanželuju. Včera sem zjistil že mi zitra končí technická .... takže teď velká improvizace ..... a taky mi končí platnost řidičáku, ale to už sem ošéfoval .... mno, proste nuda

Jarda a Maru
A já od pondělka o5 na galejích, šichta od půl sedmé ráno do půl jedenácté v noci... Dneska f poledne sem umyla 360 talířů a semtam se sem kouknu, že něco přečtu.. ááá nic... A v pondělí jsem tu hned za plotem našla 2 obrovské mladé praváky. Mám je povařené na mrazáku. Z domu se pak pochlubím fotkou, z mobilu to furt neumím 😁😀

Admin_Radek
Jarda a Maru napsal:

... Dneska f poledne sem umyla 360 talířů a semtam se sem kouknu, že něco přečtu.. ááá nic..

Teda Maru, Vy jste s Jarkem měli 180 chodový oběd? Jinak si to neumím vysvětlit. To bych snad nesnědl ani já 😜.

Jarda a Maru
Nene, Radku, Jarek je f tom úplně nevinně, to já myla 180 hlubokých a 180 mělkých talířů, 180 lžic, 180 vidliček a 180 nožů a 180 umělohmotných kelímků po 180 strávnících... nekončící galeje. 🙄☹️😁😎😂

yetti
…. asi ňákej zájezd … proto nigdo nepíše, nemaj čas gdyž sou všici u Marušky na papu Úsměv

Jarda a Maru
yetti napsal:

... Včera sem zjistil že mi zitra končí technická .... takže teď velká improvizace ..... a taky mi končí platnost řidičáku, ale to už sem ošéfoval ...

To my jsme jezdili půl roku po polovině Evropy i trajektama na ostrovy bez technické na bydlíčkovi - Jarek popletl datum se starým bydlíkem - než nás chytili naštěstí u nás a jen s pokutou... Ještě teď mě hrůza jímá při představě, že by nás chytili třeba na Sardinii.. ZamračenýVyděšenýCool

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line