19.04.2024 16:15
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· TIPY NA VÝLETY
· Jarní výjezd od 25...
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
· Adminovy výjezdy
Nejdiskutovanější
· TIPY NA VÝLETY [248]
· Jarní výjezd od... [11]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
žumpa - co na srdci, to na monitoru
yetti
Miloši, jednou na vandru jsme spali ve vlakové zastávce a kamarád v noci musel, jenže venku šíleně lilo .... vyřešil to nějakou igelitkou ... nám tam furt šuštil Šklebící se

Jaromíre, děkuju za držení palců. Trošku se obávám že se plynu nevyhnu, to souhlas. Ale topení nebude určitě na plyn.
Tahle dodávka je tak obrovská, že ani nemám v plánu to řešit vyndavací, ale všechno hezky na pevno. Jen bude mít velkou zadní garáž a ta bude variabilní.

To mobilní WéCko mi přišlo nejdřív hrozný, ale čím víc to studuju, zjistil sem,že všechny jsou beztak na hovno. Mobilita má spoustu výhod: žádný dvířka z kastle, velkou odpadní nádobu, žádná elektrika, malá pořizovací cena, zabere méně místa = více místa na mytí ... účel ve stresu splní stejný.

naštěstí mám teď jiné projekty, rize pracovní a ty mají přednost, takže mám čas na špekulování Úsměv

jinak jsem byl o víkendu stále v divočině a když píšu v divočině, tak jako že fakt. Sem krapet zničenej neustálým přelézáním mega stromů, prodíráním se neprostupnou vegetací a zdolávání horských masivů a vodních toků a mokřadů, ale super. Jak si ta příroda sama bez zásahově vládne, fakt nikoho nešetří. Ještě že sem trénovanej. Lidi jsou po celodenním boji v divočině hotový. My co to absolvujeme více dní za sebou holt mušíme udržovat kondičku, bo jinak je to passe. Ale je to super, byl to vždycky můj sen, i když mi teď bolí celý já, neměnil bych.
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
stemi
vyřešil to nějakou igelitkou ... nám tam furt šuštil
Hlavně nešustit. Vono je taky vhodný si při tom počinu třeba i zazpívat, nejlíp ňákou lidofku jako...dyžserů takserů, dyž se růže červenaj
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
yetti
v noci sem se vrátil z několika denního pracovního cestování ze Slovenska. Vzal sem to tam se zastávkou přes dolní Moravu a pak přes Beskydy. Všude hezky, ale Šumava je pro mou maličkost to nej. Něco tady v kolbence podělam a odpoledne jedu vodu, to samé zítra a v sobotu už od rána. V neděli průvodcuju na Debrníku u jezera Laka. A tak dále a dále. Ještě že je Hanka na táboře a nemůže hudrovat Šklebící se ... ale až se vrátí, zjistí, že jak mi navařila, tak to je všechno v mrazáku, lednice zůstala plná ... to si zase vyslechnu Šklebící se Šklebící se

A to to mám takhle až do září, pak už je to krapet lepší Úsměv .... přeci nebudu sedět doma ne?
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Admin_Radek
To je jednoduché, udělej si dnes hody a sněz to všecko najednou Šklebící se.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
stemi
A co taklenc tůdlenc tento Zamračený
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Jarda a Maru
stemi napsal:

A co taklenc tůdlenc tento Zamračený

Milošu, já se takhlenctůdlenctento vrátila včera večer z táborovejch galejí, už jsem zasejc doma a ani vlastně nevím, jestli jsem ráda, bo fakt nevím co prvně a dřív .... a za 12 dní mě to čeká zas na dýl než týden. Ále co, stejně vyjet někam za hranice je nalevačku a Jarek doma strouhá mrkvičku pro opeřené rodiče, kteří krmí malého prďolku a za nějaký týden ho už bude dokrmovat sám, takže na nějaké společné vejlety stejně letos můžeme tak akorát zapomenout. Miloši, a co Ty a všichni ostatní, byl´s v Hr a nebo se někdo někam chystáte ven mimo republiku? .... www.celysvet.cz/skin/smile/s1354.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
stemi
Maruš sem v HR a nésem, tedy jen duchem...momentálně setam ešče asi tejden vyvaluje vnučka a zbytek rodinkyZamračený
stemi přiloženo následujícíobrázky:
potapka.jpg 109981830_286590562421790_7037859924550317994_n.jpg zadar.jpg

Upravil/a stemi dne 28.07.2020 05:12
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
stemi
Tó dyž beró (na Štítu) Pff
stemi přiloženo následujícíobrázky:
116484927_2680206448913490_5949230983709834524_n.jpg 116470078_303534697369716_4099097237076371474_n.jpg 116379683_2698294993752148_7032154215269548859_n.jpg

éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Admin_Radek
No, tak to jsou úlovky 👍. Dá se to ještě sežrat nebo se takové rybičky musí pustit? Jako nerybář to pouštění chápu jen u opravdu velkých trofejních ryb. Jinak mi to připadá jako přijít do hospody, objednat si řízek přes celej talíř a říct : "Jé ten je krásnej, tak jsem ho viděl, už si ho můžete odnýst."
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
stemi
Tajdlenctuty studený vášnivý polibek, fotka a šup zpátky...ofšem vraždit se budou až nanapodzim iný, vo kus menší a šup s nimi do hudírny
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
yetti
včera jsem při průvodcování našel na hraničním potoce u Prášil místo, kde svačil vlk ... zbytky a trus .... super. V první zóně, bez lidí a a naprostý divočině. Krásný to zážitek. Úsměv
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
www.celysvet.cz/skin/smile/s9122.gif
Jóó vlci v naprosté divočině bez lidí na Šumavě, tak to je v úplném pořádku, ale potkat ho na pláži u Lipna, tak nevím vo čem bych si s ním povídala CoolŠklebící se... Na táborovejch galejích nám běhají po areálu lišky a divočáci, až řev a běhání 150 dětí je trochu odradil. Srnky a zajíci si troufají jen když tam nikdo není...A taky tam lítají světlušky a jejich larvy svítí v trávě. To už se taky moc nevidí ... Nádhera...Úsměv
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
yetti
Maru neboj, na pláži můžeš vidět max vlka u někoho v trenkách Úsměv ... už Karkulka věděla, že sou vlci v pohodě. Nesmíte si nechat bulíkovat nesmysli médii ... napsat pravdu o nádherných vlcích a jejich inteligenci by bulvár neprodal nic, tak to nafukují a píší nesmysly .... co já bych za to dal, vidět venku vlka naživo.

lišky, divočáky, tetřevy, jeleny, srnčí, orly, jezevce... dokonce i losa ... to potkávám, ale vlka? ... a aj rysa bych rád ... tůze rád
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
yetti napsal:

... už Karkulka věděla, že sou vlci v pohodě....


alougo.com/3/images_pohadky/pohadkove_obrazky/cervena_karkulka_04.jpg

Jó, Yetti, možná že už se vlci polepšili, ale za našich časů byl vlk darebák, který sežral babču i tu důvěřivou Karkulku ....Šklebící seŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
stemi
Byli tu už kdysi. sou a budou zaplaťpánbů i dálwww.ceskyspolek.sk/wp-content/uploads/2014/02/psohlavci-web.jpg
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
yetti
Maruško, to joooo, ale byl hodnej a jen je polknul bez kousání, aby se jim nic nestalo .... jináč by je hajnej Robátko nemohl zachránit ... takže to bylo domluvené a nahrané ... a navíc znáš to jak to média pokrucujou kvůli prodejnosti ... kdyby to byla pohádka vo tom, jak se spolu jen kámošili, tak by to nikdo nečetl.

Miloši,
Kozina žije .... mám jeho fotku z letošního roku. Aj s tím chodským psem a čakanem, potkal sem ho při mém toulání po Šumavě.
tohle je ten pravnuk
[img]https://marik73.rajce.idnes.cz/nomamemix/1451521110[/img]
a tady je jeho praděd
[img]https://marik73.rajce.idnes.cz/nomamemix/1451521097[/img]
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
Yetti, pro snazší dohledání si dovolím dát je sem oba ...[img]https://img15.rajce.idnes.cz/d1503/12/12310/12310744_78e9809707d6d77bf857547cec98fb7b/images/IMG_0783.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]https://img15.rajce.idnes.cz/d1503/12/12310/12310744_78e9809707d6d77bf857547cec98fb7b/images/IMG_0789.jpg[/img] is not a valid Image.

Fakt podoba je úžasná, původ se nedá upřít... Šklebící seŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
yetti
jééé díky .... mno, ta socha se jim moc nepovedla, ale .... tož asi tak

jo a sem ve skutečnosti hubenější ... za prvé ten telefon lže a za druhé sem se snažil vyprsit, aby bylo jasný že sem Kozina, chápete jako? .... Šklebící se ... a čakan se mi srazil, asi vlhkem Smutný ... no jo no, Fiskars
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Admin_Radek
Na té fotce je vidět, ze fšecko sou svaly. Jen některý asi nepůjdou zatnout Šklebící se. Ale to já mám taky, neboj. Teď mi to hubnutí přes dovolenou ztratilo orientaci a vydalo se druhým směrem. Ale jen o kilo a já ho zase zpacifikuju.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
stemi
Rovnou bych mu vetknul do pazůrů AK 47 haby ešče dnes budil respekt u případných hiperimperijalistů, byť i východních hybernetyků a vochraňoval nás vod vfšeho zlýho, jak parlamentárního tak senátního zla budižkničemů a vykecávačů...tož tak
Upravil/a stemi dne 05.08.2020 07:10
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Září 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,761,394 návštěv