20.06.2019 08:58
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Jarda a Maru
28.12.2018 07:01
Vofíci, taky Vás zdravíme, užívejte si teplou vodu a hlavně pak ten novoroční přípitek v bazénu Šklebící se Šklebící se

vofi
26.12.2018 12:48
Všechny Vás zdravíme z Hegyka, voda je super a lidí zatím málo. Zdraví Vofici

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Helena a Jirka
09.04.2018 09:37
Zdravíme, rádi bychom jeli na sraz do Náchoda ale nevidím kde se přihlásit. Díky

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Naše zahrádkářsk...
· žumpa - co na srdci...
· Do Řecka sprej prot...
· Používání "dat" ...
· JAPA JE DNES nejen u...
Nejdiskutovanější
· JAPA JE DNES neje... [973]
· žumpa - co na sr... [757]
· Naše zahrádká... [60]
· Používání "da... [4]
· Do Řecka sprej p... [0]
Poslední články
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
· "Zákon přírody"
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
žumpa - co na srdci, to na monitoru
yetti
kameny došly a další zatím v tom lomu nemaj, tedy maj ale na pořadník tak číhám ve frontě …. ale abych to čekání přežil, zahájil sem další etapu …. příprava na velkou saunu a a s tím spojená likvidace již nepotřebného materiálu. Palety jsem popílil na droboť do kamen, ale jednej paletě se to nelíbilo a tak mi jedno kamikadze pidi prkénko s hřebíky skočilo pod nohy a provedlo útok spodem přes botu na mé klenuté chodidlo …. zout botu s tou mrchou nešlo, drželo se jaxviňa, hřebík to vohlo kolem kosti tak sem to mušel silou vyrvat …. hned než to přejde do bolesti, jako Rambo, ale bez klacku v papuli … krve jak z vola …. ani sem tu botu raději nesundaval a dodělal to … bylo to skoro hotové

f pátek večer sem to "šel" eště rozchodit, ale jen pár km na Boubín. V sobotu už jen mezi ploty a na gauči a v neděli jsem odpoledne jel s Hankou do sauny do Sušice. Sem celej weekend všemi mastmi mazanej, ale pomáhá to. Už mě víc vadí ta křeč v lejtku, jak to ohlehčuju, ale už se pajdat dá.

dneska jede Háňa na služební cestu přes noc, takže si můžu udělat pohodu a v klidu zalézt do dílny …. a mohlo by furt pršet, zem je navlhlá jen na povrhu, jinak je suchá a práší se z ní. Taky bych se raději opaloval, ale když ono to sucho fakt zabíjí, tak sem rád za to mokré zlo kvůli kterýmu jsem o víkendu nejel na vodu.
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

stemi
...tož si píchni ještě jednou, ale tetanofku - máš ? Z vlastních zkušeností propíchanejch pařátů a haxen rezavejma hřebíkama Cool
..Ty mě taky a valíme to dál Úsměv

stemi
Králofství mééé...tosemsi dnes zařádil Pffhttps://youtu.be/...

yetti
konečně to vypadá jako na jaře, je mokro, nepráší se za lodí a od sekačky, vše je nádherně zelené a čerstvé …. teď už by ten déšť mohlo doplňovat slunce, ať si sluncomilové užijí …. a jahody dozrajou Šklebící se

stemi
Tak bylo https://youtu.be/...

stemi
Z Lídela...taky dobrý Pff
stemi přiloženo následujícíobrázky:
gril.jpg sar.jpg

stemi
Semsi pořídil další bajcykl-kejtokolo čistě vejletní Mrknutí
stemi přiloženo následujícíobrázek:
kejtokolo.jpg

Admin_Radek
Miloši, mohl bys s ním zajet na podzimní sraz nebo na Malou Skálu. Určitě bychom ti kolo odlehčili Úsměv.
Radek 45, Pavla 41, Ruda 13, Honza 10, malé pražské kresařik Chipík, všeci béváme na órodné Hané

yetti
Úsměv …. habys to Milošu stíhal cestou dobíjet, bo na tyhle modely asi eště nejni v Europě cestovní nabíječka …. ale vypadá to dobře Šklebící se

JosDosk
Ahoj, teď ve středu ráno zapřaháme a jedeme do Šternberka. Na týden. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor

stemi
Sérdce i vočka mi zaplesala dyžsem uzřel týdlenc starý fotky...pamatujete ?
sl.jpg sl_1.jpg

stemi
To koukáte to koukáte co jsem měl dnes k vobjedu (Semafór :-)) Rybky grilované rozmarýnem protknuté na bazalčím podkladu poskládané...kapříkovy podkovičky na višni jemně zauzené a přepuštěným másílkem do lesku skropené Pff
2019-06-10-1646.jpg 2019-06-10-1647.jpg

Upravil/a stemi dne 11.06.2019 05:42

Jarda a Maru
Miloši, mňam, nic nezbylo? Já mám od dětství vypěstovanou nechuť k rybám, bo moji starší bráchové mě kapří hlavou strašili každé vánoce. smileys.cz/smiles/smajlici-jidlo-a-piti/smileys-cz-118.gif A tak je ani nechci a neumím připravovat, jen filé v troubě a nebo řízek. Ale kdybyste to jako nemohli sníst a zbylo vám, tak to bych si dala...Jinak holt musím vydržet až na skušu v HR. www.celysvet.cz/skin/smile/s1642.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif

stemi
Tajdlenc semsi vejlet tůdlenc uďál Mrknutí https://youtu.be/...

yetti
Miloši hezké, tak tam jsem taky nebyl.
Jinak zase vesele kamením, pracuju, cestuju, studuju kovařinu a vyrábím prsteny z damascenské nerez oceli, bo by se mohli na konci června hodit Úsměv

stemi
...bo by se mohli na konci června hodit / Úsměv...
Já bych to defenestroval Šklebící se

yetti
semsi mušel wikipediť cos tím müslel … to nejde, bo bych neměl příští sobotu Hance co navlíknout …. dnes je jedu po obědě vykovat, ten s tím šutrem už máme za sebou Úsměv

stemi
Probůh Hanka néééé, álejc na ušatý torpéédo a na každej prstjeden Šklebící se

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?