22.05.2018 13:46
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Helena a Jirka
09.04.2018 09:37
Zdravíme, rádi bychom jeli na sraz do Náchoda ale nevidím kde se přihlásit. Díky

Admin_Radek
01.04.2018 14:07
Zdravíme vsechny ze Sárváru. Počasí nic moc, ale v karavanu je fajn Úsměv.

Najf Fanda a Jarka
17.03.2018 10:34
Ahoj, my jedeme do Pápy

drbolovi
17.03.2018 07:49
my a také Rampulovi budeme v Hegyku a pak se přesouváme do Komárna

Jarda a Maru
16.03.2018 17:09
Ahoj, my jedeme do termálů Hegykö. Úsměv

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Narozeniny,jmeniny
· vtípek
· JAPA JE DNES nejen u...
· kempy
· TIPY NA VÝLETY
Nejdiskutovanější
· JAPA JE DNES neje... [809]
· Narozeniny,jmeniny [626]
· vtípek [88]
· TIPY NA VÝLETY [57]
· kempy [36]
Poslední články
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
· "Zákon přírody"
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
žumpa - co na srdci, to na monitoru
stemi
Furt makám https://youtu.be/... a co vostatní..pochlubte se Šklebící se
..Ty mě taky Úsměv

yetti
já makám jednoruč furt .... a v karavanu spím na dvoře ... jen jsem z toho celej nasr....ej, připadám si jak chromej Úsměv .... a na nové kolo se jen práší, bych do toho kopl
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Jarda a Maru
Taky makám jak šroubek vod samýho rána. Doteď domácí havěť a zahrada, chvilinku dáchnutí u PC tady na webu a jdu do kuchyně uvařit a upéct něco na cestu. Máme nabalíno a jedéééém ... bestpage.sk/gif/doprava/gif-bestpage-sk-312.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ...Úsměv

Jana a Petr Maixnerovi
Já se ještě pořádně nerozjel. Těšil jsem se na jaro, ale nečekal jsem takový pylový nářez. Tak že zimní rýmička přešla plynule do jarní alergie a tak je delší pobyt venku trochu problém. Tak snad alespoň ty břízy už toho brzy nechajíSmutný To psal Petr, já dodávám, že je trochu velký problém - sípe, funí a vůbec se mu blbě dýchá. Už aby to bylo pryč Zamračený

Jaromir
U nás to také jede naplno, já chystám koně a maringotku a Růža žhaví všechny plotýnky a chystá krmy na výjezd, aby jsme se zítra po šichtě mohli vydat na cestu a včas se zařadit do fronty před věčně ucpaným Náchodem. Moc se na vás těšíme. Úsměv

Jarda a Maru
My vás zdravíme z přenádhernézemě grachtů, větrných mlýnů a tulipánů. Tady je ještě všechno v pořádku... Cladno, nízká tráva a stromy teprve začínají obrůstat listím. Jdeme na trhy sýrůů a pak do polí s tulipány...🌷🌷🌷😁😁😁

JosDosk
Ahoj všem. Tak už mi to jezdí, je to kompletně smontované, už jsem ujel na tom 18,6 km, značnou část dnes. To jsem si dal k narozeninám, sada stojí 3 334 Kč vč. dopravy, je to čistokrevná Čína, ale dobrý. Držák výfuku jsem musel celý vyrobit z nerezového plechu, dodaný byl odstrašující. Na tomto kole jezdila moje žena Vojtěška, prošlo celkovou vlastnoruční opravou za 2000, také nové pláště 26" x 2,1", ještě bude sedlo s pružinami za 380 Kč. Snad se mi podaří obrázky. Čáo, Pepa
http://www.e-dark...okolo.html
JosDosk přiloženo následujícíobrázky:
100_3021-002.jpg 100_3020-002.jpg 100_3019-002.jpg 100_3018-002.jpg 100_3022-001.jpg

Upravil/a JosDosk dne 30.04.2018 23:10
Recesista a mystifikátor

Admin_Radek
Pepo, dobrý, hotový Harley. Překvapilo mě, že ten přestavbový kit nestojí zdaleka tolik, kolik bych čekal.
Radek 44, Pavla 40, Ruda 12, Honza 9, malé pražské kresařik Chipík, všeci béváme na órodné Hané

JosDosk
Ahoj. 26. března jsem zaplatil 3334 Kč vč. dopravy a platby na dobírku. Ale prohlížel jsem si stránku s těmi motory, fotografie konstrukce, abych se seznámil s konstrukcí, samozřejmě se jim to ukáže jako zvýšený zájem, tak už je to dražší. Za stejnou cenu jsou motory 50 ccm, 60 ccm a deklarovaná osmdesátka, po výpočtu vrtání 47 a zdvih 40 nemá 80 ccm, ale 69,4 ccm. Volil jsem ten největší objem motoru, protože pohon nemá převodovku, je tam celkový převod 1 : 16, což při obutí 26" x 2,1" při 20 km/hod motor točí 2550 ot/min. Ale chtělo by to jet alespoň 25 km/hod, zabíhací rychlost do ujetí 500 km je povolena jen 20 km/hod, směs benzín s olejem 1 : 16, tj. na 10 l benzínu 0,625 l sytetického oleje Elf pro dvoudobé motory. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor

stemi
Pepo pjééknej takovej českočajnskej šopéér..rád bych viděl vídejo - v akci, no přeci jak ti to prdlá Mrknutí
..Ty mě taky Úsměv

JosDosk
Ahoj, mám v majetku elektrokolo, které je vlastně elektromoped, toto motorové kolo jsem si pořídil à priori na vození dřeva z lesa. Ale hodí se to i při silném větru, kdy akumulátory elektromopedu se rychle vyčerpají. Pro ilustraci přikládám foto elektromopedu. Čáo, Pepa
JosDosk přiloženo následujícíobrázek:
100_2390-001.jpg

Recesista a mystifikátor

stemi
Pepo mysleje benzínový..ale stejně, začínám si vyhlížet pro své spanilé jízdy i jiné trasy-přespolňačky. Na to sem přišel až teďkononc nedávno, proč velice důftiplně a prozřetelně naši ctění myslitelé pro nás dřívjeji narozené nadělali např. prašné polní nadjezdy přes dálnici. Tak sem to převčírem na soutok L/C tadytudy prubnul, ale stejně nás nic dobrýho nečeká https://www.i60.c...-internetu ,tož hezký kvjetnový dny
stemi přiloženo následujícíobrázky:
2018-04-29-1376_1.jpg 2018-04-29-1377_1.jpg

Upravil/a stemi dne 01.05.2018 10:27
..Ty mě taky Úsměv

yetti
venku je tak krásně, i zalito máme Úsměv

stemi
Užzas se mi bimbá Cool...https://youtu.be/...
..Ty mě taky Úsměv

Jarda a Maru
Miloši, to je supéér... .... my bychom tě potřebovali i tady hu nás ... na pěší turistické i na cyklostezce

img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/IMG_0765.jpg

img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/IMG_0759.jpg Šklebící seŠklebící se

yetti
f pátek semsi nechal sundat sádru, až do něděle dopoledne jsem se rozcvičoval s lopatou a jiným nezatěžujícím nářadím (prej mám bejt v klidu, taksemsi f klidu pracoval) a v neděli vyrazil na kontrolu Třístoličníku a Trojmezí bez sněhu a super, nádherný počasí a aj buřina na konci byla .... a těch polomů taky spousta.

merfan
Fšade deště a buřiny, jen Plzeň ani kapička. Naštvaný Je to tu kurňa jako na Sahaře. CHjo Vyděšený

Admin_Radek
U nás taky skoro nic nespadlo. Jen pár kapek v sobotu. Nestojí to za řeč.
Radek 44, Pavla 40, Ruda 12, Honza 9, malé pražské kresařik Chipík, všeci béváme na órodné Hané

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 67
· Nejnovější člen: profik
Události
<< Květen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Žádné události.

Anketa
Používáte TV v karavanu a na co chytáte programy

TV nepoužívám, lepší je knížka/manželka/flaška
TV nepoužívám, lepší je knížka/manželka/flaška
43% [6 Hlasy]

Na TV si někdy pustím film z flashdisku nebo DVD, programy nechytám
Na TV si někdy pustím film z flashdisku nebo DVD, programy nechytám
14% [2 Hlasy]

V karavanu mám TV a DVB-T anténu
V karavanu mám TV a DVB-T anténu
21% [3 Hlasy]

V karavanu mám TV a satelitní přijímač
V karavanu mám TV a satelitní přijímač
14% [2 Hlasy]

TV programy chytám v ČR přes DVB-T anténu a v zahraničí přes satelit
TV programy chytám v ČR přes DVB-T anténu a v zahraničí přes satelit
7% [1 Hlas]

No to je zas anketa - blíží se zima a admin se nudí, ne?
No to je zas anketa - blíží se zima a admin se nudí, ne?
0% [0 Hlasy]

Hlasy: 14
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 30.10.2017 19:21

Archív anket
1,004,202 návštěv