19.04.2024 10:58
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Jarní výjezd od 25...
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
· Adminovy výjezdy
· VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [2006]
· Jarní výjezd od... [11]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
Co budete dělat na Silvestra?
vondracek
JosDosk napsal:

Ahoj. Nic. Čáo, Pepa


Pepo, my letos to samé, zobeme antibiotika a nálada není k nalezení! Naštvaný
 
dagbartos
Ahojda, marodům přejeme brzké uzdravení a hlavně lepší náladu. Pokud nás taky nějaký morybundus neskolí, tak asi 27 ráno termály. Dáša a Luboš.
 
Radka a Pepa
My budeme doma u televize pokud neusneme a budeme se přitom kulírovat z virozy.
Radka a Pepa, Brita, Cindy a Aisha
 
http://www.kynoloturistika-radmila.estranky.cz
Jana a Petr Maixnerovi
To u nás bude asi vyhánění morybundusu Jana a Petr
 
JosDosk
vondracek napsal:

JosDosk napsal:

Ahoj. Nic. Čáo, Pepa


Pepo, my letos to samé, zobeme antibiotika a nálada není k nalezení! :@

Ahoj. Já žádnou akutní krátkodobou chorobu nemám, ale jen ty stálé a dlouhodobé (6), ale než jsme jeli toho 19.12. do lázní, tak jsem den předem v neděli jsem jel do Kauflu, nakoupit něco na lehké večeře s sebou, ale hlavně na Krušovickou dvanáctku za 9,90 na dobu po lázních. Samozřejmě už od čtvrtku nebylo nic. Vidíš, blbe, to máš proto, že se ti sem nechtělo dřív. Ale přesto jsem ty přepravky okukoval tak dlouho, až jsem zjistil, že tam až ve třetí řadě jakási ta zapomenutá dvanáctka zbyla. Tak jsem se naklonil co to šlo, uchopil celou bednu jako bohatýr a trhem jsem ji odtud vyprostil. Dalším trhem ji umístil do hlubokého košíku, a posledním trhem z hlubokého košíku do auta. Blaženě jsem zasedl za volant a doma přemístil do špajzky, asi taky trhem. Na druhý den ráno jsem nevěděl, jak se dostat z postele, a to jsem měl ještě dobalit pár věcí a že ještě uklidím záchod. Do Kroměříže jsem jel tak, že jsem se na křižovatkách točil celým tělem, abych mohl dát přednost, zkuste to, je to výborný. Taktak, že jsem viděl do levého zrcátka. Z KM do Skalky už se mnou jela Vlaďka a ta musela dávat na křižovatkách pozor. Měla moji plnou důvěru, jinak to nešlo. V jídelně jsem kabát nesundával já jí, ale ona mně, rovněž zpět při odchodu a i jiné detaily. Mnozí si říkali - tak takového hulváta jsme tady ještě v lázních neměli. Pan masér, výborný pan Rotrekl mi nadvakrát pomohl z nejhoršího, jel jsem domů (16 km) pro paralen a i jiné léky. Pořád si mažu krční svaly až k ramenům ibuprofenem. Proto jsem napsal, že o Silvestru nebudu dělat nic. Zatím nic dělat nemohu. A o Silvestru nebudu nic pít (povoleny dvě piva lékařem), takže dohromady skutečně nic. Čáo, Pepa
Upravil/a JosDosk dne 25.12.2016 20:44
Recesista a mystifikátor
 
Jarda a Maru
dagbartos napsal:

Pokud nás taky nějaký morybundus neskolí, tak asi 27 ráno termály. Dáša a Luboš.


Dášo a Luboši, už víte a prozradíte, které termály by to "vyhrály" ? My pořád zvažujeme Hegykö nebo event. Mesteri, ale neustále sledujeme všechny dostupné předpovědi počasí, abychom to zvládli s karavanem.... www.celysvet.cz/skin/smile/s1309.gif
 
stemi
Pořád si mažu krční svaly až k ramenům ibuprofenem

Pepo to mi není (nebylo) nikterak cizí..vím, že máš kolem sebe spoustu všelijakých lapiduchů..zkus si od některého dát napsat tbl. DORETA 75 mg/650 mg hyn sa hukáže Pff
 
JosDosk
Ahoj. Tak, už to vím. Silvestr bude u mladší dcery v Přerově doma. Já tam rodinu starší dcery 31. zavezu a vrátím se domů, kde budu střídmě slavit u televize, neboť nesmím nic pít a ani nic jíst (= na h...o), jinak se neudržím (jídlo), s Vlaďkou si budeme vyměňovat blahopřání a možná SMS (Tr - KM, KM - Tr). Na Nový rok je dovezu zpátky - tedy ty moje děcka (45, 45, ti zbylí - vnoučci 23 a 20 mají jiný program). Jednou jsem byl na Silvestra u Vlaďky v KM, petardy až do 6:30 hod, naprosto skandální. Takže dědinu (= vesnici) ničím nenahradíš. Tady to plkne tak desetkrát, dvacetkrát o půlnoci a všichni jdou pokračovat v načatém večeru a já pak do pelecha. Dobrý, ne? Hlavně, že je sranda. Čáo, Pepa
Upravil/a JosDosk dne 29.12.2016 21:15
Recesista a mystifikátor
 
JosDosk
Ahoj. Prodlužuji platnost i na Silvestra 2017, jestli se dožiju. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor
 
Jarda a Maru
Tak co budete dělat letos na Silvestra ? Já měla velké plány strávit Silvestra a Nový rok v teplé "Dunajské" vodě a pohrávala jsem si i s myšlenkou procházet se pod palmami u slané vody, a zatím to na 99 % vypadá, že budeme sedět doma. Ale asi ne tak úplně.... S přáteli dáme už skoro tradiční odpolední procházku po mém rodném městě a večeři v naší oblíbené restauraci a konec roku završíme koukáním na telku .... smileys.cz/smiles/smajlici-vanoce/smileys-cz-167.gif
 
yetti
Jak jinak, Šumava, bílej humus, bez televize, s kamarádama a s dětma ..... daleko od lidí a bez elektroniky .... nechám si jen hodinky Šklebící se
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
Nikdo nepíše, co bude dělat na Silvestra, tak ti, kteří budou tak jako my koukat "na reklamy" v telce, se můžou kouknout i jak se slaví u slané vody ....http://www.visitl...ebcam.aspx bestpage.sk/gif/ohnostroj/gif-bestpage-sk-6.gif
 
Vera
Protože jsem vlivem okolností ještě nevystěhovala auto, tak to dělat nebudu,a pojedu na Labíčko Šklebící se
 
stemi
Věruš tu máme taky a přímo u Labe a ryby můžeš mrskat přímo vod kiosku..tak něgdy Mrknutí www.czechcamping....-hradistko
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
JosDosk
Ahoj. Já při svých stravovacích nucených návycích (téměř nic jíst co do množství a bez cukru) vč. pitného režimu, jež zahrnuje v časovém úseku 24 hodin jedno pivo, nebo 2 dcl vína, nebo 3x 20 ml destilátu zalévaného dostatečným množstvím nealko nápoje bez cukru (musím si včas vytvořit harmonogram pití alkoholických nápojů dle tohoto schema na Silvestra), tak nebudu dělat vůbec nic, budu v klidu, odmítl jsem i účast u mé mladší dcery, která pořádá Silvestra u nich doma, kde již nebude nejstarší vnučka (24) a nejstarší vnuk (21), mají už své programy se svými partnery. Takže na Nový rok budu svěží a dá-li Buoh (staročeština), tak i plný života. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor
 
vofi
Ahoj.
Zdravím z Hegyka !!!!!Šklebící se[img][img][/img][/img]
 
Jarda a Maru
Pavle, a to seš už vzhůru a nebo ještě?? Moc vás oba zdravíme a já strašně moc závidím Užívejte si to ...😁😁🎆🎆🍷🍷
 
Admin_Radek
A my závidíme a sedíme doma. Aspoň jsme s minipsem vyšli na vycházku.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
vofi
Tak kamarádi. Už jsem v práci a není mě do skoku. Bylo to hezké a zkusim dát foto z pripitku z bazenu. Zatím ahoj.Naštvaný
 
Jarda a Maru
vofi napsal:

... a zkusim dát foto z pripitku z bazenu.....


Ahoj Pavle, já se stále, ještě, pořád a neustále neskonale těším na to foto s přípitkem .....smileys.cz/smiles/smajlici-nastvany/smileys-cz-136.gif ..... Šklebící se Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,761,313 návštěv