19.04.2024 09:39
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Jarní výjezd od 25...
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
· Adminovy výjezdy
· VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [2006]
· Jarní výjezd od... [11]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
Zvířátka - naši mazlíci
Jarda a Maru
Jé, Radku, ten je tak nádhernej.... (a takovej "obrtrhač"... Šklebící se) ... , že bych se docela obávala, že ho tvoji kluci dědečkovi ani "nepůjčí" .... www.celysvet.cz/skin/smile/s871.gif
 
Admin_Radek
Je velice kompaktní. Dnes jsem jej vezl, asi 50 km kňoural a po 20 km jízdy se posral. Ale už je u táty a ten je nadšený. Děti jej ještě neviděly, protože jsem u táty musel udělat úpravy, aby Chip nespadl ze schodů. Mám z toho záda vejpůl. Ale táta má radost a to je hlavní. Stalo to za každou korunu a že jich bylo. Tohle je "můj" první "papírový" psék.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
To je úctyhodný výkon a je to přitom jen "kohoutková" ....
https://kubaklara...I_9882.jpg
bestpage.sk/gif/zajici-kralici/gif-bestpage-sk-4.gifPff
 
Jarda a Maru
Focení do rodinného alba https://kubaklara...o_alba.jpg www.caravan24.cz/images/smiley/020.gif
 
Jarda a Maru
I když u nás je slabě nad nulou, sněhu je pořád ještě dost .... Ušatý holky se navzájem nemaj vůbec rády, zato Bobešek je má rád všechny ....MrknutíŠklebící se

https://kubaklara...#00025.jpg
 
Jarda a Maru
Admin_Radek napsal:

Je velice kompaktní. Dnes jsem jej vezl, asi 50 km kňoural a po 20 km jízdy se posral. Ale už je u táty a ten je nadšený. Děti jej ještě neviděly, protože jsem u táty musel udělat úpravy, aby Chip nespadl ze schodů. Mám z toho záda vejpůl. Ale táta má radost a to je hlavní. Stalo to za každou korunu a že jich bylo. Tohle je "můj" první "papírový" psék.


Radku, koukám, že se vaše posádka o "kousek" rozrostla ... ? ... www.celysvet.cz/skin/smile/s12000.gif ... www.caravan24.cz/images/smiley/smile008.gif
 
Jarda a Maru
Jestli jste četli můj článek "Zákon přírody" http://www.kk50.c...icle_id=15, tak moje kočičí story má další pokračování. Ráno ještě za tmy jsem dlouho volala černějšího Mikeška k plné misce a on opravdu přišel... Ále to jste neviděli, jak po něm vystartoval ten můj zbylej Mikeš a já jsem vůbec nestačila zakročit, a tak ten černější hladovej Mikešek byl nucen se zachránit útěkem přes plot...Zřejmě na tom už nic nezměním, rádi se už mít nebudou, ale přece jen by mohl ten agresor toho chuděru vyhnanýho nechat alespoň najíst, aniž bych ho musela na chvíli někam zavírat, že ?! ... Áách jo .... bestpage.sk/gif/kocky/gif-bestpage-sk-190.gif
 
Jarda a Maru
img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/DSC00207.jpg

U nás mrzne jen to praští ve dne i v noci a mně vykvetla v polykarbonátníku první pampeliška. A tak si na ní pochutná Bella, moje nejzasloužilejší ušatá mamina, ale až zítra k obědu .... bestpage.sk/gif/zajici-kralici/gif-bestpage-sk-158.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Už jsem vás asi 3 týdny neunavovala svými ušáky. Tak to vyjímečně vydržte ...Šklebící se Toto není moje ušatá mamina hnědá Dáša, ale její malá nádherná skoro 5-týdenní Dášenka... Ta je, co ?! Ozvěte se, komu se nelíbí ... Mrknutí

https://kubaklara...#00076.jpg
https://kubaklara...#00075.jpg bestpage.sk/gif/zajici-kralici/gif-bestpage-sk-197.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Zasmějte se se mnou .... Představte si, že jsme včera "vyslali do světa" 9 ks malých ušáčků, z toho 5 od Belly, vypiplaných v těchto největších mrazech a já si konečně oddechla, že mám za sebou to věčné přikrývání jejich dvířek dekami a nejméně 6 x za den krmení a rozmrazování zamrzlých pítek. No, a dneska ráno, když jsem Belle dosypávala granule do misky, vidím v otvoru jejího "schovávacího domečku" černý a bílý kožíšek..... Bella tam má další "miminka" a už jsou větší, určitě 14 dnů staré, takže chuděrky přečkaly nejen ty velké mrazy, ale i pobíhání a poskakování 5 starších a dorůstajících sourozenců..... Nevěřícně jsem na to koukala a doteď jsem nepřišla na to, kde se tam vzaly ??!! Přísahala bych, že se s Bobeškem Bella "nesetkala" od vánoc, protože ven na zahradu jsem je pouštěla jednotlivě do ohrazených kójí a opravdu poctivě jsem si to hlídala, aby si "holky" aspoň teď v zimě daly pauzu a odpočinuly si. Ale jak se to teda mohlo stát ? Že by se "to ono" šířilo vzduchem jako nějaká infekce a nebo se snad "stal zázrak" ...??? V každém případě mě "Matička příroda" opět přelstila ....že ?? Šklebící seŠklebící seŠklebící se bestpage.sk/gif/zajici-kralici/gif-bestpage-sk-148.gif

img25.rajce.idnes.cz/d2503/14/14756/14756497_85173297b615909cd5a782bed8caf3a5/images/DSC00237.jpg
Upravil/a Jarda a Maru dne 03.03.2018 18:43
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
jana a franta
Maru, to ti nevysvětlím, ale že ty jsi jim nekoupila prezervativy? Šklebící se
 
yetti
.... třeba v tom má prsty (pindíka) nějakej synek Šklebící se ..... Maruško, proč kolem nich tak lítáš, když je nad slunce jasné, že si příroda pomůže sama? Jasný příklad těch batolat Úsměv ...... klidně můžeš jezdit karavanovat Úsměv

to je samá chovná stanice, antikoncepce, chemije a vono to má alergiji na slunce, sníh a co já vim eště Šklebící se .... na banány .... já bych je hnal, zajíce jedny Šklebící se Šklebící se
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
stemi
Zcela vážně, když vzpomenu, že jsem tu bandu králičí (naší) zde vlastně prezentoval poprvé já, tak od té doby se vůbec nic nezměnilo. Po akademickém poznatku, že by tu bylo po zahradě přemnožíno stovkami miláčků, je naši mladí dali vykastrovat a basta fidli (samice + 3 kluci).
Naprostá celoroční svoboda výběhu bez kotce, bez pravidelného krmení, jen občas zeleninka-vločky atd. v létě jsem přihazoval celé klasy kukuřice a teď na mne čekají a loudí zbylou řepu. Prostě mráz-nemráz sníh-nesníh, vždycky po ránu odněkud přiběhnou..jó a jsou vypasený jak ty koule, radost na ně pohledět Úsměv
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Jarda a Maru
yetti napsal:


... a vono to má alergiji na slunce, sníh a co já vim eště Šklebící se .... na banány .... já bych je hnal, zajíce jedny Šklebící se Šklebící se


Jééé, Yetti, vlastnosušičkové banány těm mým mlsounům fakt nešmakují, jí je jenom Jarek....Šklebící se A příští zimu budeme karavanovat !!, díky tvému nápadu s vyhřívanou miskou pro Mášu, už nebudu za nimi běhat jak agent s teplou vodou .... Šklebící seŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
stemi napsal:

Zcela vážně, když vzpomenu, že jsem tu bandu králičí (naší) zde vlastně prezentoval poprvé já, tak od té doby se vůbec nic nezměnilo. Po akademickém poznatku, že by tu bylo po zahradě přemnožíno stovkami miláčků, je naši mladí dali vykastrovat a basta fidli (samice + 3 kluci).
Naprostá celoroční svoboda výběhu bez kotce, bez pravidelného krmení, jen občas zeleninka-vločky atd. v létě jsem přihazoval celé klasy kukuřice a teď na mne čekají a loudí zbylou řepu. Prostě mráz-nemráz sníh-nesníh, vždycky po ránu odněkud přiběhnou..jó a jsou vypasený jak ty koule, radost na ně pohledět Úsměv


Když já bych taky ráda pro svoje miláčky svobodný celoroční výběh bez kotců, jenže tady u nás řádí teď už dvě obrovské kočičí obludy (od sousedů), a ta první z nich mi hned v začátku zakousla dva volně pobíhající ušáky. A bojí se jich i můj poslední kocour Mikeš. Ale možná, že to byla kuna, nevím.... A tak jsem ráda, že se aspoň přes den můžou pást venku ... A ta jejich "miminka" jsou moc krásná...www.celysvet.cz/skin/smile/s1356.gif ... a mám sen ... až nás karavanování přestane bavit, budou se mi pást na zahradě ještě navíc alpaky nebo možná jen zakrslé kozičky ...Mrknutí Šklebící se Šklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Úžasné ... https://kubaklara...3232_n.jpg
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
bestpage.sk/gif/jezci/gif-bestpage-sk-11.gif

Někdy někde jsem zde psala, že mám starost o maličkého ježka na naší zahradě, kterej pořád nechce usnout zimním spánkem a dneska se s vámi musím podělit o velikánskou radost. .... Můj opečovávanej bodlináč žije!!! a dnes se o5 přišel posilnit kočičími granulemi a napít vody. Naposled si takhle nacpal bříško 17. ledna, to bylo hodně nad nulou a pak spal a spal pod obří tůjí pod listím až do dnes, i když já mu pořád poctivě dosypávala Mikešovy granule, kdyby se náhodou probudil a měl hlad ..... Je moc maličkej, tu vodu pije z víčka od 3,5 litrové zavařovačky a granule ochutnal ze všech misek, které jsem mu nenápadně podstrkovala "pod nos"....smileys.cz/smiles/smajlici-gesto-ruky/smileys-cz-90.gif

img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/jeura.jpg

img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/WP_20190227_11_44_48_Pro.jpg

img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/jeek.jpg
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
bestpage.sk/gif/jezci/gif-bestpage-sk-35.gif

Musím se podělit o velikánskou radost... Včera večer potmě jsem s baterkou v ruce šla zkontrolovat, kdo už několik dní ujídá z Mikeškovy a bodlináčovy misky kočičí granule, obě misky vysype, někdy i vodu převrátí a vylije a zanechá po sobě spoustu větších hovínek než dělá ten můj maličký chráněnec. A zjistila jsem, že se u nás vesele stravuje další, tentokrát velký - dospělák ježek, možná rodič toho pidi malého... Takže mi můžete závidět, na zahradě už mám bodlináče dva ...Šklebící seŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
JosDosk
Ahoj. Ježci se postarají o všechny housenky, larvy a ponravy, které na zahrádce budou připraveny užírat úrodu. Je to pro zahrádku štěstí. Dobré také je, vybudovat budku netopýrům, ti zase zlikvidují všechen létající otravný hmyz, vč. komárů. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor
 
stemi
Ježek je taky náš miláček a borec, se ví. Jen by mne zajímalo jestli by se pustil i do M... ?
Tůdlenc táklenc dopumpíkuvávám kolo a koukám co mi to šmejdí pod nohama...i tak milé překvapení- dlouhá léta jsem tu tého "broučka" neviděl Cool
stemi přiloženo následujícíobrázek:
2019-03-29-majka.jpg

éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Únor 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,761,292 návštěv