19.04.2024 12:45
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Jarní výjezd od 25...
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
· Adminovy výjezdy
· VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ
Nejdiskutovanější
· Jarní výjezd od... [11]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Sranda a vtípky
 Vytisknout diskuzi
Matematika
Adela
Epidemiologové stanovili rozestupy 2m. Jaké musíme dodržovat rozestupy v obchodech, kde na jednoho kupujícího je stanovena plocha 15m2. Jirka JZD
Jirka 47, Zdena 49 + renault ADELA
 
Jarda a Maru
Mrknutí Šklebící se Jirko, já myslím, že musíme dodržovat rozestupy zase jen ty 2 m, protože obchody tu svoji plochu vydělily těmi 15 m2, aby stanovili kolik lidí, kteří tam budou šířit ten darebnej covid, tam můžou pustit současně... Takže nikdo nárok na těch 15 m2 nemá, bo třeba v Penny jsou tak zarovnaní bednami se zbožím, že se tam v uličkách s nákupním vozíkem nedá ani projet. Ale mohla bych si s sebou vzít krejčovský metr a běda tomu, kdo se ke mně méně než na ty 2 metry přiblíží, žéé ...Vyděšený Šklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
yetti
Jirko,
sem to dal do kalkulátoru, vynásobil a podělil a na dopléji mi to napsalo: POUŽÍVEJ SELSKEJ ROZUM Šklebící se Šklebící se
... To sem už nijak dál nepřepočítával a nepřeměřoval ... takže asi tak, naštěstí nakupovat moc nechodim, protože mi do košíku vždycky spadnou položky mimo seznam a Hanka je sice tolerantní, ale všeho dočasu že .... nebudu riskovat domácí násilí Šklebící se

Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
sejba
Už aby ty povinný rozestupy skončili, neboť rozestup už dodržují i knoflík a dírka na mých kalhotách.
 
stemi
Sejbo nechci to vidět zjara, teda jestli se dožiju...dycky přes zimu krapet nabubřím a dopínám vobjeden, jak je to vůbec možný- no je to škandál Šklebící se
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Admin_Radek
No vidíte a já jsem od začátku října o 5 kilo dole. V práci si ze mě dělají srandu, že jsem jak malé dítě, furt kupuju nové velikosti oblečení. Jen opačně.

Ale nejpříjemnější na tom je, když za mnou přijde někdo známý třeba po roce a nepozná mě. Stalo se mi to v poslední době dvakrát a je to zábava Úsměv
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
stemi napsal:

...dycky přes zimu krapet nabubřím a dopínám vobjeden, jak je to vůbec možný- no je to škandál Šklebící se


Milošu, jestli to nebude tím, že's nám tady už dlouho neukázal žádnej poraženej strom? bestpage.sk/gif/prace/gif-bestpage-sk-415.gif a je teprv listopáád....www.celysvet.cz/skin/smile/s0386.gif Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
stemi
Maruš a víš, že pravdu díš...výmluf mám hned několik, jednak huš je rok vod roku tak ňák pohybovje svízelnějc, lenost nevyjímaje a čím dál víc červenýho plynočudlajse při votopu využívaje.
"Soustředil" semse letos hlavně na dub, asi tak napůl vývraty a nejmíň 3 na stojáka(souše) no a jasně, že mi zůstaly viset, zakousnutý řeťěz i lišta, tákže s tím i víc práce(dopr.ele), taky ňáký vejmutofky a sem tam borovice. Nó a zloňska mi docela mile doma aj krapet topiva zbylo, zima byla celkem milosrdná žéé.
I sem ňák oproti indy míň pokoloval, spíš po Kerskejch putykách, než delší trasy, asi výmluva na počasí nebo co.
Jó huš to asi lepší nebude...tož sa pokochejte
Smutný
stemi přiloženo následujícíobrázky:
254.jpg 269_1.jpg 255.jpg

Upravil/a stemi dne 22.11.2020 09:23
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Jarda a Maru
bestpage.sk/gif/jidlo-piti/gif-bestpage-sk-82.gifTak jsme byli dneska nakupovat a jediný inteligentní obchoďák je Tesco, který nehlídal u nákupních vozíčků a jen tam měl ceduli "jeden vozík max. 2 osoby". www.caravan24.cz/images/smiley/smiley027.gif Oni jediní pochopili, že dva z rodiny mohou být spolu na těch oněch 15m2 s jedním vozíkem a nemusí s sebou vláčet každý svůj ... tak jako v Penny, Lidlu i Kauflandu.... Vyděšený Šklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
yetti
ještě že u nás na vsi maj košíky jen do ruky a je jim to všechno jedno ... do velkých obchodů skoro nechodim a teď bych ani nemohl, bych byl asi nepříjemnej .... ještě že má nakupování na starosti Hanka Šklebící se ... bych jim to tam spočítal už u vchodu Šklebící se
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,761,335 návštěv