16.01.2021 01:36
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Jarda a Maru
28.12.2018 07:01
Vofíci, taky Vás zdravíme, užívejte si teplou vodu a hlavně pak ten novoroční přípitek v bazénu Šklebící se Šklebící se

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Helena a Jirka
09.04.2018 09:37
Zdravíme, rádi bychom jeli na sraz do Náchoda ale nevidím kde se přihlásit. Díky

Admin_Radek
01.04.2018 14:07
Zdravíme vsechny ze Sárváru. Počasí nic moc, ale v karavanu je fajn Úsměv.

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· žumpa - co na srdci...
· ZAVZPOMÍNEJME SI, a...
· JAPA JE DNES nejen u...
· Očkování proti ko...
· krabička cestovatel...
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [1428]
· JAPA JE DNES neje... [1130]
· ZAVZPOMÍNEJME SI... [62]
Poslední články
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
· "Zákon přírody"
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Narozeniny, jmeniny
 Vytisknout diskuzi
4. klubové narozeniny
Jarda a Maru
bestpage.sk/gif/jidlo-piti/gif-bestpage-sk-292.gif Sláva hurááá, máme tu 4. výročí založení našeho staronovéhocestovatelskokaravanistického webu, a tak bych chtěla na oslavu zde přidat nějaký to květný slovo... Sociální sítě v dnešní době spojují spoustu lidí a přátelství .... a my máme svůj spolek a webík a můžeme se tu virtuálně scházet a když ten darebnej covid dovolí, tak se i osobně a spolu všichni na jaře a na podzim sejít... a nebo i jindy, žéé smileys.cz/smiles/smajlici-gesto-ruky/smileys-cz-9.gif. Takže Radku Admine a všichni členové, díky, že ho máme a parádně to oslavme smileys.cz/smiles/smajlici-party/smileys-cz-26.gifsmileys.cz/smiles/smajlici-jidlo-a-piti/smileys-cz-149.gif
Upravil/a Jarda a Maru dne 07.11.2020 12:43
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif

Admin_Radek
To už je zase výročí VŘSR? No fakt. Tak jo, jsem rád, že jsem se do toho tehdy s notnou podporou slivovice dal. Ta mi dala odvahu říct, že udělat webovky je jednoduché. Ještě v noci jsem zaplatil doménu a šel spát. Ráno koukám, co to mám za mail, že mi děkují za registraci domény KK50.cz . Matně jsem se rozpomněl na tu euforii, co byla po ránu ta tam, ale řekl si, že nebýt té slivovice, tak jsem do toho nešel. Nevím, jestli jsem tuhle veselou příhodu vyprávěl, ale přesně tak to bylo.
Radek 46, Pavla 42, Ruda 14, Honza 11, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané

vondracek
Jj, letí to! Musíme ti Radku držet palce, abys stále požíval slivovici a tím se ti dařilo webík opečovávat tak, jako dosud.
Děláš záslužno a my tě máme za to rádi! Šklebící se

Admin_Radek
Zdendo, piju teď už minimálně. Jednak je v tom moc zbytečné energie a to nejde dohromady s hubnutím a druhý důvod je právě to, že jsem po slivovici moc spontánní. Když to "odnesu" jen sestavením webu, co mě stojí ročně cca 750 Kč, tak OK, když mě to minule stálo 30.000 Kč za briliantové náušnice a náhrdelník s briliantem pro Pavlu, to taky nevadilo. Ale už radši moc nepiju, protože bůhví, co bych vyvedl příště 😄.
Jinak se pochlubím - protože se už blížím k normální váze, začal jsem už běhat. Před 3 týdny jsem po půl kilometru funěl jak lokomotiva a včera jsem v jednom kuse bez zastavení uběhl 8,2 km. A bylo to úplně v pohodě. Užil jsem si to.
Radek 46, Pavla 42, Ruda 14, Honza 11, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané

Jarda a Maru
vondracek napsal:

.... Musíme ti Radku držet palce, abys stále požíval slivovici a tím se ti dařilo webík opečovávat tak, jako dosud.
Děláš záslužno a my tě máme za to rádi! Šklebící se

Tak, tak, blahoslavená ona slivovice Cool... a kdyby se ti jí nedostávalo, zásoby máme... a i letos jsem poctivě sbírala spadenou švestičku ke švestičce .... Šklebící seŠklebící se

JosDosk
Ahoj, mohl by mi někdo vysvětlit, co znamená na začátku věty zkratka Jj? Děkuji, čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor

Admin_Radek
Pepo, jde o jednu z tzv. chatovacích zkratek a znamená jo, jo nebo jo, jasně.
Jinak další chat zkratky najdeš tady https://www.zkrat...ci-zkratky

Že jsme tady 50+ neznamená, že nemůžeme být in 😄.

Jaromir
Jo Radku to ti závidím tu energii kterou jsi díky změnou svých tělesných propozic získal. Mně se tu energii, po částečné úpravě propozic, nějak nepodařilo dohnat. Na gauči se mi ji nepodařilo najít a když jdu na zahradu tak po návratu jsem na tom ještě hůř, tak se raději vrátím na gauč s nadějí že se objeví sama. Úsměv

Admin_Radek
Jaromíre, Ty máš novou manželku, tak musíš mít spoustu energie z fenyletylaminu 😄. To hrozně nabíjí. My ženatí 20 let tenhle doping už nemáme.

vondracek
JosDosk napsal:

Ahoj, mohl by mi někdo vysvětlit, co znamená na začátku věty zkratka Jj? Děkuji, čáo, Pepa

Pepo, to mám od jednoho ze svých vnuků, ten když mi napíše SMS, tak mu volám zpět, aby mi zkratky přeložil. "Jj" používám proto, abych se pochlubil schopností si ještě alespoň jednu z nich zapamatovat. Šklebící se Naštvaný

stemi
Vy máte ale starosti a já tady vod rána mlátím jedného prasáka lopatou, haby mi nelez do rajónu...https://youtu.be/... Naštvaný
éHm a co sem to vlastně ešče chcél Cool

jana a franta
No teda ... Já sice prasáka nemlátím, ale za plotem máme slušně rozryto, takže se sem zase stahují. Zamračený

vondracek
stemi napsal:já tady vod rána mlátím jedného prasáka lopatou, haby mi nelez do rajónu...https://youtu.be/... Naštvaný

Ta lopata Miloši na něho moc nefunguje, chtělo to kulovnici větší ráže! Naštvaný Mráz mi jde po těle z té jeho agresivity a zuřivosti. Možná ho někdo postřelil, nebo jinak zranil, jsou to spíše plachá zvířata. Při spaní pod širákem by to nebylo milé setkání, brzy se přemnoží také vlci, sem tam přijde očuchat medvěd, to bude tábořeníčko-čundrováníčko...Vyděšený

yetti
oooo super to výročí, Radku díky Šklebící se, svině je třeba řezat hlava nehlava, kondička je fajn udržovat, i když váha není rozhodující ale spíš to, jak se jedinec cítí a je potřeba se zbavit tuku a ne svalové hmoty a nepřehnat to, .... kreativní slívce zdar Úsměv ... i když .... nechce Pavla občas, aby sis zase přihnul? Šklebící se Šklebící se
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

BUDOUCÍ HUBENEJ SVALOVEC JAKO ADMIN Šklebící se

http://soumar-sro.cz
stemi
Ta lopata Miloši na něho moc nefunguje, chtělo to kulovnici větší ráže!

Pravda a bez Coltovýho revolvéru řádný průraznosti už ani ránu Mrknutí Vono dyž se s nima čék setká (asi 15-20) na kole jako mě letos na jaře, ták enem hnedle neví co a ják a éše žé mi přebjehli jen před kolem Cool

Jarda a Maru
Milošu, já na to prvně koukala jakože na "srandu", bo mi připadalo, že ten s tou lopatou semtam trefil i toho ležícího... Ale to tam teda jako leží oba dva mrtví? Měla jsem za to, že to předstírají, aby už je nechal napokoji... a taky nechápu, proč toho prvního hned neodtáhli do toho baráku a neschovali se a proč se tam ta mladá pořád promenádovala i když s telefonem v ruce? A ten, co přiběhl odjinud, ho znovu zbytečně rozdráždil...? Nevím, možná se mi to snadno posuzuje, bo já se nikdy s žádným divočákem nesetkala....www.celysvet.cz/skin/smile/s1532.gif

stemi
Maruš asi ták, těch proč je tam dost...kdo to zodpoví ? A troufne si i na nimroda s muškatelkou či psa...těch videií je tam z celýho světa hodně, f palici má sílu jako bejk a nebojí se Zamračený https://www.youtu...e=youtu.be

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 89
· Nejnovější člen: zdenamira
Události
<< Leden 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Žádné události.

Anketa
Budete se očkovat proti koronaviru?

Ano, hned jak to bude možné
Ano, hned jak to bude možné
63% [5 Hlasy]

Ano, ale až zjistím, jaké jsou s vakcínou zkušenosti
Ano, ale až zjistím, jaké jsou s vakcínou zkušenosti
38% [3 Hlasy]

Ne, pokud mě nedonutí okolnosti (restrikce pro neočkované)
Ne, pokud mě nedonutí okolnosti (restrikce pro neočkované)
0% [0 Hlasy]

Ne, v žádném případě
Ne, v žádném případě
0% [0 Hlasy]

Hlasy: 8
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 05.01.2021 17:48

Archív anket
2,587,074 návštěv