23.10.2018 04:02
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Helena a Jirka
09.04.2018 09:37
Zdravíme, rádi bychom jeli na sraz do Náchoda ale nevidím kde se přihlásit. Díky

Admin_Radek
01.04.2018 14:07
Zdravíme vsechny ze Sárváru. Počasí nic moc, ale v karavanu je fajn Úsměv.

Najf Fanda a Jarka
17.03.2018 10:34
Ahoj, my jedeme do Pápy

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· žumpa - co na srdci...
· Zvířátka - naši ...
· Registrace vozidla d...
· Narozeniny,jmeniny
· Naše zahrádkářsk...
Nejdiskutovanější
· Narozeniny,jmeniny [674]
· žumpa - co na sr... [584]
· Zvířátka - na... [55]
· Registrace vozidl... [0]
Poslední články
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
· "Zákon přírody"
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Sranda a vtípky
 Vytisknout diskuzi
vtípek
Jarda a Maru
Pomsta číslo 2
Muž doprovází na letiště manželku, která odlétá na dva týdny do Švédska.
V letištní hale jí zlomyslně před všemi přítomnými ironicky žádá
"Miláčku, a nezapomeň mi přivézt nějakou hezkou Švédku ... Ha Ha Ha !"
Manželka skloní hlavu, vtípek se jí zdá poněkud nevhodný, ale nastoupí do letadla a odletí.
Po dvou týdnech se vrací a manžel ji očekává na letišti. Když ji vidí, první co ho napadne, je se zeptat, zda mu veze tu hezkou Švédku.
"Jistě drahý, musíme ale nějaký čas počkat a doufat, že to bude holčička.....".bestpage.cz/smiles/s8206.gif

Pomsta číslo 3
Muž je na smrtelné posteli.
Chraplavým hlasem říká - "Nadešla moje hodinka. Musím se ti s něčím přiznat."
"Ne, nevysiluj se, jsi příliš zesláblý".
"Ne, musím to udělat, abych mohl klidně zemřít.
Chci se ti přiznat, že jsem tě podváděl s tvojí sestrou, tvojí matkou i s tvými nejlepšími kamarádkami", přiznává se manžel.
Manželka na to: " Vždyť já vím. Proto jsem tě přece otrávila".bestpage.cz/smiles/s8206.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif

jana a franta
Přijde ožralý chlap do kostela, chvíli se tam potácí a pak vleze do takové budky po straně, sedne si a ... Na druhé straně té budky sedí kněz, zpovědník. A když se dlouho nic neděje, zaklepe na dvířka té strany a ptá se: "Pane, co pro vás můžu udělat?" A ozve se: "Vole, neklepej, tady hajzlpapír taky není!"

Jirka a Jarka
Dopis manželovi :

"Milý Franto.
Nezlob se, ale čekala jsem od manželství víc. Je to pořád stejné, stereotypní, nic se neděje a mě už to nebaví. Odjíždím k mamince a podávám žádost o rozvod. Božka."
Položí dopis na stolek, aby byl na očích a schová se pod postel. V tom přichází Franta. Přečte si dopis a nahlas uvažuje. "No, co se dá dělat? Všechno zlé, je k něčemu dobré." Zvedá telefon a volá: "Ahoj, miláčku, tak ta stará kráva to už asi pochopila a podává žádost o rozvod Jen jí tu něco napíšu a za chvíli jsem u Tebe." Vyděšený
Vezme dopis, připíše k němu několik vět a zabouchne za sebou dveře. Boženka vyleze zpod postele celá ubrečená, přes slzy ani nevidí a vrhne se na dopis, kde je připsáno: "Taky jsem si dělal legraci. Šel jsem na pivo, byly Ti vidět nohy. Franta“

JosDosk
Jeden vtípek.
JosDosk přiloženo následujícíobrázek:
nlez_zubn_protzy.jpg

Recesista a mystifikátor

Jarda a Maru
Nový lékař psychiatrické léčebny se při seznamování s pacienty ptá pacienta:
"Vy jste se sem dostal jak?"
"No, začalo to tím, že jsem se oženil, a to jsem neměl nikdy dělat. Vzal jsem si jednu vdovu s dospělou dcerou, která se stala mojí nevlastní dcerou. Když nás přišel navštívit můj otec, zamiloval se do ní a pak se s ní oženil. Takže moje nevlastní dcera se stala mojí nevlastní matkou. Potom se mé ženě narodil syn, který byl samozřejmě otcův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No, a když byla moje nevlastní dcera mojí nevlastní matkou, byl i můj syn mým strýcem. Z toho vyplývá, že moje žena, která je matkou mojí nevlastní matky, je mou babičkou a já jsem její vnuk.
Ale to není všechno. Protože mám za manželku svou nevlastní babičku, nejsem jenom její manžel a vnuk, ale i svůj děda. A to ještě jsem vlastně pradědečkem svého vlastního syna.
No, nejeblo by vám z toho ??!! smileys.cz/smiles/smajlici-sokovany/smileys-cz-29.gif

Jarda a Maru
img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/26168014_10203876939801933_7223653415673970802_n.jpg

Jarda a Maru
img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/image007.jpg

Jirka a Jarka
Jeden prodejce super super super vysavače se vnutí do
pěkné novostavby rodinného domku a i přes protesty paní domácí
vysype doprostřed pokoje na koberec sušené koňské lejno.
Mladá paní na něj zhrozeně kouká a než začne rozčileně
protestovat,prodejce nasadí svůj nejkrásnější úsměv a říká:
"Mladá paní, já vám slibuji, že to, co tento
fantastický vysavač nevysaje, to já sám sním!!!".
Žena vstane z křesla, a cestou do kuchyně mu říká:
"Tak vám na to hovno přinesu nějaký dressing, protože
mi ještě nezapojili elektřinu.....

Jarda a Maru
Gdo rád lítáte (já bych do toho nevlezla), přečtěte si, jak se baví piloti a letečtí technici ... http://www.lifee....-internetu..... bestpage.sk/gif/doprava/gif-bestpage-sk-211.gif

Jarda a Maru
img28.rajce.idnes.cz/d2801/15/15182/15182815_98da8b41a052df43ceab119c6eef74ed/images/15977324_1853430001571353_913937432081764360_n.jpg

Admin_Radek
Přijde hluchý na koncert a říká : "Tady něco nehraje."
Radek 44, Pavla 40, Ruda 12, Honza 9, malé pražské kresařik Chipík, všeci béváme na órodné Hané

Jarda a Maru
img30.rajce.idnes.cz/d3002/14/14931/14931302_d86c9cb74afb3e96c1074895e5e9ad94/images/_W2vfxdsK4MdgDrh34y0SEFH7t4LWe0pkmxtBAHRBYxfdbW4-FjwCIHhJCZqxj2zq2VRIjfI1futjigRMG6EIL0etxO0x8fTMIL4thVguR75UkX0DCQ-QZpc3tXlqzKe1auvdkyM3SoL9QGQPwEbsDuttKLOUYUoBMiwSEUourabDdEfc_BpxRNFz3INRclcMg6cXpz04sV0ALlD8VrZ.jpg smileys.cz/smiles/smajlici-sokovany/smileys-cz-15.gif Šklebící se

JosDosk
Ahoj, varování.
bude_nemocn.jpg

Recesista a mystifikátor

Jarda a Maru
Hodně dobrá rada na zábavu v důchodu a nejen v důchodu
Médii v Čechách proběhla nedávno zpráva o jednom nenakupujícím důchodci v supermarketu. Tisk to popsal následovně – titulek zněl:

Když 70 letý muž neztrácí hravost, ani ve vyšším věku…
Proč zakazují vstup p. Krejčíkovi do Supermarketu?

Ve zprávě je napsáno, že níže uvedený seznam přestupků zachycených bezpečnostními kamerami nepomohl a na výzvy a napomenutí zaměstnanců SBS reagoval p.Krejčík slovy: "Pokud tu moje žena nakupuje a nutí mě, abych tu byl také, tak já se tady ty dvě hodiny strašně nudím, nejvíc se vyřádím v Kauflandu v BENEŠOVĚ. Šklebící se

Za posledních 6 měsíců jej přistihli při této činnosti:

8. ledna - vzal z regálu 25 balení kondomů a náhodně je vkládal do nákupních vozíků jiným nakupujícím, když se na něj nedívali...

16. ledna - nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonili jeden po druhém v 5 minutových intervalech...

2. února - rajčatovým džusem udělal dlouhou a tenkou čáru na podlaze směrem k dámským toaletám...

19. února - přistupoval k prodavačkám různých odd. a oficiálním tónem jim řekl: "KÓD 3!" a sledoval, jak prodavačka zpanikařila...

2. března - přišel k pultu Služby zákazníkům a trval na žádosti, aby si mohl koupit krabičku lentilek na půlroční splátky...

21. března - přesouval nápisy "Pozor, mokrá podlaha!" do té části supermarketu, kde byly na podlaze koberce ...

5. dubna - kdykoliv se ho nějaký zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, tak se nahlas rozplakal a křičel: "Proč mě lidé nenecháte na pokoji?!"

24. dubna - našel si níže upevněnou bezpečnostní kameru a zblízka se do ní upřeně díval, pak se vrtal v nose nebo si zápalkou čistil zuby...

2. května - u pultu se sportovními zbraněmi se zeptal prodavače, zda neví, kde si může koupit antidepresivní tablety, pokud se rozhodne koupit si nějakou zbraň...

18. května - schovával se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se probírali zbožím a objevili ho, vykřikoval: "Kup si mě! Dnes jsem se slevou!"

4. června – vždy, když se ozvalo hlášení z reproduktorů, dřepl si a schoulil se. Také při tom křičel: "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!"

28. června - vešel vícekrát do nějaké zkušební kabinky, zatáhl závěs, chvíli počkal a začal vykřikovat: "Haló! Není tu toaleťák, přineste mi ho někdo!! "

7. července - na odd. kol sebral z regálu gumový klakson a strašil nic netušící nakupující, když jim zatroubil najednou za zády...

27. července - náhodně vybíral lidem nějaké zboží z nákupního vozíku a se slovy: "To byl poslední kus v nabídce a já ho dnes velmi potřebuji." a spěchal směrem k pokladnám. Tam se mu ještě podařilo dostat prodavačku dotazem, zdali berou karty a pak jí nabídl kulovou desítku....Šklebící seŠklebící se

JosDosk
Ahoj všem. Už o nás vědí úplně všechno.
img_4773.jpg

Recesista a mystifikátor

JosDosk
Ahoj. Jak úspěšně lovit myši. Je to ve výbavě mého karavanu, jinak by Vlaďka se mnou nejela.
JosDosk přiloženo následujícíobrázky:
100_2559_recese_psluenstv_k_pasti.jpg 100_2563_pslu_k_pasti.jpg

Upravil/a JosDosk dne 27.09.2018 16:21
Recesista a mystifikátor

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?