19.04.2024 13:01
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· TIPY NA VÝLETY
· Jarní výjezd od 25...
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
· Adminovy výjezdy
Nejdiskutovanější
· TIPY NA VÝLETY [248]
· Jarní výjezd od... [11]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Připomínky, náměty
Admin_Radek
Do tohoto vlákna napište připomínky, co Vám tu chybí, co by se dalo vylepšit. Nezapomeňte ale, že mé možnosti jsou omezené redakčním systémem i vlastními schopnostmi Úsměv. Můžu přidat odkaz, podsekci do struktury fóra, změnit vzhledové téma stránek, přeházet panely, ale to je tak asi všechno.
 
drbolovi
Navrhuji v navigaci založit"zajímavé odkazy".

http://showmystreet.com/


http://www.okhelp.cz/index_old.html

http://www.campingclubroznov.cz/
http://www.campi-shop.cz/
Upravil/a drbolovi dne 07.11.2016 14:44
 
RadekH
Evi, přidána sekce "Odkazy" (v navigaci i liště) a pro přihlášené možnost "Vložit odkaz". Tak si tam odkazy vlož. Pokud by Vás napadla nějaká nová kategorie, která chybí, napište SZ, doplním.
Upravil/a RadekH dne 07.11.2016 19:51
 
Jarda a Maru
Ahoj Radku, už se mi zde líbí, smajlík sluníčko svítí, ale prozraď mi, jak´s to dokázal z tý mý URL adresy ?? Zamračený
 
Admin_Radek
Ahoj, máš to v SZ, už chvilku Úsměv
 
Robert
A fotky (externí smajlíky) do textu půjdou vložit taky?

Jo, už jsem se to dočetl. Ale že by se musela každá fotka nechávat schválit adminem nemá logiku (stejné je to v případě smajlíků. Budu chtít k blahopřání přiložit smajlíka/kytku a bude to schvalovat admin). To aby administroval na plný úvazek, my s Maruškou dáváme smajlíky furt. Úsměv
www.celysvet.cz/skin/smile/s12578.gif
Upravil/a Admin_Radek dne 08.11.2016 00:16
 
Admin_Radek
Roberte, schvalování se týká galerie. Do fora s odkazem není problém. Zkopíruješ odkaz, klikneš pod okýnkem na ikonku obrázku a doprostřed vložíš odkaz. Bude to před uložením vypadat takto:

[img]odkaz na obrázek[/img]

Maruš se už ptala a koukni, jaké má sluníčko ve vlákně "Japa je u..."

Je to stejné jako na C24, to si sedne Úsměv. Držím palce.
 
Robert
Tak jsem to tak udělal, ale zůstala tam jen ta adresa.Smutný Co já vím, tak na C 24 externí smajlíci vložit nejdou, možná se mýlím a nešly jenom mně.)
 
Admin_Radek
Já mám na C24 BAN už dva roky za hubatost, tak nevím. Ale smajlíci jdou- hele:

i.stack.imgur.com/e8nZC.gif
 
RadekH
A teď ne jako admin, ale běžný uživatel:
[img]http://cdn-7.frog-life-cycle.com/graphics/Frog1.gif[/img] is not a valid Image.
 
Jarda a Maru
Admin_Radek napsal:

Ale smajlíci jdou- hele:
Radku, ti jsou krásní ... prozradíš "odkudseberooouuu" ?? ..... smileys.cz/smiles/stredni-smajlici/smileys-cz-43.gif
 
Jarda a Maru
Robert napsal:

Tak jsem to tak udělal, ale zůstala tam jen ta adresa.Smutný Co já vím, tak na C 24 externí smajlíci vložit nejdou, možná se mýlím a nešly jenom mně.)

Mně nešly taky.... A aby se mi zobrazovaly tady na novém webu tůdlencti "interní malí smajlíci", musela jsem si je i zde (tak jako kdysi na C-24) nastavit:
- Nástroje
- Nastavení kompatibilního zobrazení
- Přidat tento web
a "z nabídky" vybrat KK50.cz
Možná se to bude někomu hodit a možná to tak mám jen já, protože mám IE prohlížeč..... Cool
Upravil/a Jarda a Maru dne 08.11.2016 07:50
 
Jarda a Maru
Radku, prosím tě, je zde nastavený letní čas... ono to ničemu nevadí, jen já jsem se teď zděsila, že už je tolik hodin a ještě jsem ani nesnídala....Šklebící se
 
JosDosk
Ahoj. Já bych prosil o definici, tedy ne překlad, kde každý výraz lze přeložit do deseti významů, tak tedy přesnou definici těchto výrazů:
"PM" - M možná jako meseč, "QUOTE", "NEW TREAD" a "REPLY". Napíšu si ke klávesnici na papírek, protože to do tří dnů stejně zapomenu. Děkuji. Dále mi nelze vložit do avataru obrázek, původní, který mám uložen ve svém adresáři jsem okopíroval, abych jej nezvratně neztratil, neboť je z r. 2005, zmenšil jsem jej na 100 x 74 pixelů, jak žádáno, obrázek neprošel, neboť kromě toho má ještě stále 53 kb, žádáno je max. 14,5. Zmenšil jsem obrázek tedy na 14,5 kb, velikost vyšla menší, než špendlíková hlavička, kde samozřejmě není vidět ani ten obrázek, ne tak, co ještě na něm je. Radek mi stáhnul ten původní z bluefóra, ten má tedy 4,5 kb tak, jak jej znáte, ale to v GIP, a zdá se, že to tyto stránky nedovedou strávit, protože jej vyplivly jako nestravitelné. Konec románu. (Píšu vždy jen romány, jak jste si ráčili všimnout). Čáo, Pepa
Po pár minutách:
To je zajímavé, najednou to jde a obrázek je tam. A hned opravím i chyby, sice jen technické, zázrakem mám "EDIT".
Upravil/a JosDosk dne 08.11.2016 10:30
Recesista a mystifikátor
 
Admin_Radek
Pepo, čudlíky s anglickými popisy časem (např. o vikendu) počeštím. Překlad je po připomínce Roberta od včerejška v sekci FAQ (Frequently Asked Questions - často kladené dotazy).
Co se týká avataru, ten jsem zkoušel a i Tvůj vkopírovat jde. Když si změníš heslo a to změněné mi pošleš, přihlásím se na Tebe a avatar Ti vložím, pak si heslo zase změníš.

EDIT - VIDÍM, ŽES TO ZVLÁDL A AVATAR TAM MÁŠ.
 
vondracek
Hlásím se do spolku již registrovaných, začínám bojovat s avatárem! Vyděšený

Konečně, dnes jsem zvítězil! Naštvaný
Upravil/a vondracek dne 12.11.2016 08:43
 
Admin_Radek
Zdendo, u Tebe nepředpokládám problémy. Zvládli to zatím všichni, koukám, že avatar nemám jen já jako admin. Kovářova kobyla.....
 
Jarda a Maru
JosDosk napsal:

Ahoj. Já bych prosil o definici, tedy ne překlad, kde každý výraz lze přeložit do deseti významů, tak tedy přesnou definici těchto výrazů:
"PM" - M možná jako meseč, "QUOTE", "NEW TREAD" a "REPLY". Napíšu si ke klávesnici na papírek, protože to do tří dnů stejně zapomenu. Děkuji. Dále mi nelze vložit do avataru obrázek, původní, který mám uložen ve svém adresáři jsem okopíroval, abych jej nezvratně neztratil, neboť je z r. 2005, zmenšil jsem jej na 100 x 74 pixelů, jak žádáno, obrázek neprošel, neboť kromě toho má ještě stále 53 kb, žádáno je max. 14,5. Zmenšil jsem obrázek tedy na 14,5 kb, velikost vyšla menší, než špendlíková hlavička, kde samozřejmě není vidět ani ten obrázek, ne tak, co ještě na něm je. Radek mi stáhnul ten původní z bluefóra, ten má tedy 4,5 kb tak, jak jej znáte, ale to v GIP, a zdá se, že to tyto stránky nedovedou strávit, protože jej vyplivly jako nestravitelné. Konec románu. (Píšu vždy jen romány, jak jste si ráčili všimnout). Čáo, Pepa
Po pár minutách:
To je zajímavé, najednou to jde a obrázek je tam. A hned opravím i chyby, sice jen technické, zázrakem mám "EDIT".

Já s s tím nemám problém... Když se k tomu "výrazu" přiblížím myší, ukáže mi to český výraz.... bestpage.cz/smiles/6.gif
 
merfan
Zdar. I já jsem se sem dostal, avatar a další budu řešit až bude zasejc kousek času Mrknutí Jen ještě malý návrh: Radku nešlo by nahoru do pravého rohu dát to logo karavan klub 50+ fandové ? Né proto, že jsem ho vytvožil, ale všichni staří členové ho mají na tričkách. Aby to nebyl jen můj nápad, ať se k tomu třeba vyjádří i ostatní. Úsměv
 
Admin_Radek
Vlastíku, za prve logo nemám, ale zarím ani nevím, jak je tam dát. Pošleš mi ho?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,761,339 návštěv