20.04.2024 00:46
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· TIPY NA VÝLETY
· Jarní výjezd od 25...
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
· Adminovy výjezdy
Nejdiskutovanější
· TIPY NA VÝLETY [248]
· Jarní výjezd od... [11]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
JAPA JE DNES nejen u vás doma ?
Jarda a Maru
www.celysvet.cz/skin/smile/s6007.gif U nás se tentokrát meteohadači trefili..... od rána přemýšlím, kampak se poděly moje letité brusle, páč dneska by se mi hodily obout .... I můj Mikešek se opatrně sunul ze schodů dolů podél zdi, ani na všech čtyřech si nebyl jistý ....www.celysvet.cz/skin/smile/s11967.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Zdravíme vás všechny z puerto del Carmen... Včera jsme ještě v Říčkách v Orlických horách nasazovali sněhové řetězy a dneska už se koupeme v teplých vlnách Atlantiku. Okusila jsem ten zázrak létání v oblacích.✈ Je tu nádherně.😁😁
Upravil/a Jarda a Maru dne 19.12.2018 06:30
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Ahoj, je škoda, že sem admin nedal závistivýho smajlíka 😁.
Dal bych jich sem 10 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢.
Užijte si to, já jdu do práce 🤪. Ještě 3x a pak mám taky trochu volna.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
😁😁 Radku, škoda, že my už za ty tři dny musíme zpátky. To se jen našemu Radkovi povedly letenky "zapusu" od Ryanaira... Ještě pořád nevěřím, že jsem tady... Včera jsme zde viděli stát Rakušáky s obytkou...🚚😁
Upravil/a Jarda a Maru dne 20.12.2018 20:12
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
yetti
puerto del Carmen …. to je na Kanárských ostrovech na Lanzarote?
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
Jo jo, jsme na nádherným nepřeturistovaným ostrově Lanzarote. Tady je to ještě v pořádku... Samá vyvřelina - láva, všude kaktusy a vánoční hvězdy, v 6 ráno nás budí na palmě sedící hejno vrabců a nad apartmánem nám lítají papouši alexandři zelení... a kamióna jsme nepotkali ani jednoho. Tady je ráj...🌴🐫🌵😁
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Zdravíme Vás všechny z Vrsaru z kempu Porte Sólo.. V kempu je Silvestrovský program, jdeme se bavit.. V HR je nádherně tak jako v létě.. 😁👍👍🎆🕛🌴
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Maru, tys při plení na zahrádce nakopla pramen s ropou? 😁 Užijte si to.
Kolikpak je tam stupňů ve dne a v noci?
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Radku, jj, měla jsem kliku, ne pramen, ale přímo ropovod 😁😁. Teď je tady 8st., zimní bundy chvilkama svlékáme, ale třeba v sobotu v noci ve Slovinsku bylo -4 a kousek odtud v Chorvatsku už +6 st. Moře má prý 15, naši přátelé se dnes koupali...😁😁✴☀🏊
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
A padá a padá a nehodlá přestat... Zdravím vás tentokrát sama z Říček v Orlických horách. Je tu už asi 70 cn sněhu a ovčákovi Pegyně při aportování jsou vidět už jen záda a hlava... Asi se odsud do jara nedostanu, dnes k nám nedojel ani pekař s řetězy...⛄⛄✳✳
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Děda by řekl, že:
Sjiždiš podarebně zhuro dule jak kona.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Jen pár fotek pro vaše pokochání se, jak bylo tento týden krásně na horách v Říčkách. Jen škoda přeškoda, že to pro mě nebyla rekreace, ale galeje ....https://kubaklara...zene_Ricky ... smileys.cz/smiles/smajlici-jidlo-a-piti/smileys-cz-77.gif NaštvanýŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
jana a franta
Krása nesmírná, miluju takovou zimu. Ale na druhou stranu tě lituju, jestli se v tom musíš pohybovat. U nás je doslova kulový ... Koukám z okna, všude jen šedivo. Co párkrát napadlo, bylo během půldne pryč. Ráda bych na běžky, teď jsem koukala na záběry ze Šumavy, kde to dobře známe a hned bych balila ... Šklebící se
 
Admin_Radek
Maru, krásné zimní fotky. U nás je to jako u Jany. Co v noci nasněží, to přes den roztaje. Všude máme bahýnko.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
yetti
poslušně hlásím, že je na Šumavě krásná Ladovská zima, sněhu spousty a krásně se běžkuje, skialpuje a tak … Aj na sněhové řetězy a na lopatu už došlo. U Horské Kvildy dosahuje sněhovej mantinel vysoko nad auto Úsměv … V Husinci je sněhu minimum, ale stačí popojet kousek víš a je to Úsměv

…. kluci zahájili poprvé v životě běžkařskou anabázi a jsou mooooc šikovní …. jde jim to, asi maj dobrý geny Šklebící se Šklebící se


dnes po rachotě mám dilema, buď prochajda s Mášou a pak dílna, nebo úprk do kopců na běžky a nebo na skialpy … to je dilema … docela ale fouká a prý má ještě víc Smutný
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Radka a Pepa
U nás na Vysočině je sněhu dost a stále do toho prší. Kdy to bílý svinstvo přestane? Už aby bylo jaro. Zima mě deprimuje.
Radka a Pepa, Brita, Cindy a Aisha
 
http://www.kynoloturistika-radmila.estranky.cz
yetti
Radko to dáš, zima je potřeba a je hezká, jen chtít ji vidět jinak než jen jako bílé svinstvo Úsměv Zima je svým způsobem nádherná, i když trošku studí Úsměv
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Radka a Pepa
Radku to máš pravdu. Jen se mi v tom sněhu a náledí blbě jezdí tak nadávám hlavně když musíš dojíždět
, ale na druhou stranu se dost naučím.
Radka a Pepa, Brita, Cindy a Aisha
 
http://www.kynoloturistika-radmila.estranky.cz
yetti
v Husinci jsou +2 celsiáci a je teplo, až je to divný. Dneska bude asi teplá sauna Úsměv Nahoře je sněhu hafo, celý víkend se budeme rochnit v závějích a běžkařit a skialpovat … už jen dva a půl dne a je víkend

Jsem rád, že žiju v zemi, kde se teploty a počasí mění, zažiju sníh a zimu, ale i teplo a nádherně.Po pár měsících se nám to tady hezky mění a jara a podzimy jsou taky super. Ty mlhy, ty rána, ta pohoda. Máme tady lesy a nádhernou přírodu a žijeme si v neskutečným blahobitu. Jako jedni z mála splachujeme wc pitnou vodou, netrpíme hladomorem a neválčí se tady. Co nám víc přát? …. snad jen víc času na cestování Šklebící se
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
yetti napsal:

... Jako jedni z mála splachujeme wc pitnou vodou... Šklebící se


My doma splachujeme WC svojí studniční, ale protože obsahuje nebezpečné množství dusičnanů, tak pitnou vodu pijeme z vodovodního řadu, plnou antibiotik, léčiv, chemikálií, mikroplastů a jiných neřádů ...www.celysvet.cz/skin/smile/s3083.gif Asi začnu pít jen víno a doufat, že ho neředí pitnou vodou ....www.celysvet.cz/skin/smile/s1469.gif Šklebící seŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Září 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,761,618 návštěv