19.04.2024 10:55
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Jarní výjezd od 25...
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
· Adminovy výjezdy
· VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [2006]
· Jarní výjezd od... [11]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
JAPA JE DNES nejen u vás doma ?
Jarda a Maru
Ahoj fšichni, jedeme vstříc tropickým zítřkům.... Potkáme se s někým na Piláku u Žďáru n. S. nebo na Velkém Dářku? bestpage.sk/gif/voda-koupani/gif-bestpage-sk-207.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
S náma bohužel ne, my jsme se rozhodli pro první noc v Poličce a druhou ve Svitavách.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
My jsme na místě u toho Piláku. Je to tu parádní, voda čistá, zítra si (kromě koupání) zahrajeme minigolf, projedeme se una koloběžkách a povozíme se na šlapadlech. Je tu i restaurace do teď otevřená.. Super... 👍🤽‍♂️🏊‍♂️🌞😁
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Fšechny zdravím a odvolávám, co jsem včera odvolala... Voda v rybníku je čistě hráškově zelená... 🤢🧟‍♂️😁😀
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
jana a franta
Jsme doma, nemůžeme vyjet, neb máme poeanou lednici v karavanu. Než ji Fr. opraví, sedíme na Zbr. Teď právě dorazila bouřka od Prahy, hromy, blesky a slušně leje. Tak všem, kdo jste v lepším povětří, užívejte! Smutný
 
Jarda a Maru
U nás doma nic nového... Jarek je v Kolbence a já trhám a zavařuju okurky, dělám džemy z josty (vynikající), angreštu a z od sousedky dostalých meruněk (my máme jen celkem asi 20 ks na 6 stromech).... a hlavně je mi horko a denně zalívám a zalívám, bo u nás tu ani nekáplo už ani nevím jak dlouho ... O víkendu chceme jet o5 na Velké Dářko a příští týden o5 na "galeje"..... www.celysvet.cz/skin/smile/s1293.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Tak jsme z Velkého Dářka ujeli kvůli dešti o den dřív a u nás spadlo jen pár kapek... Bylo tam zase moc krásně, voda poměrně čistá a teplá, akorát tam tentokrát bylo dost lidí... Jedno dopoledne jsme si vyjeli na koloběžkách na protější "písečnou pláž", chvíli po betonu a chvíli po docela pěkné cestičce, v závěru cesty v lese přes kořeny stromů... Písek byl jemný jak u moře, ale bylo tam hodně mělko...Na ukázku jsem pár fotek přidala do alba z minulého týdne ... https://kubaklara...Darko_2019

img37.rajce.idnes.cz/d3702/16/16216/16216031_d5f63dbeba2375fae7fb4d513696efb9/images/DSC00536.jpg

img37.rajce.idnes.cz/d3702/16/16216/16216031_d5f63dbeba2375fae7fb4d513696efb9/images/DSC00538.jpg

img37.rajce.idnes.cz/d3702/16/16216/16216031_d5f63dbeba2375fae7fb4d513696efb9/images/DSC00565.jpg... Cool
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
smileys.cz/smiles/smajlici-gesto-ruky/smileys-cz-12.gif Tady (ne)chcipl pes, tady je to málem na "zavření" webových stránek.... Kde jste všichni, že ani nenapíšete nám všem ostatním pozdrav? Ale já to chápu. Všichni se někde rekreují a nemají čas něco napsat a nebo nemají data, tak jako já. Měla jsem a po jejich vyčerpání se mi vždycky jen zpomalily a od teď se mi úplně vypnuly, nemám nic až do dalších...Áách jo... Vyděšený Naštvaný Šklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
S tím "chcípl pes" opatrně. Na zavření stránek to fakt je.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
yetti
nehudrujte, venku je hezky, občas naštěstí aj sprchne …. jen ta renta je daleko a muší se tedy obětovat spousta hodin denně práci pro jiné …. raději bych se doma a jinde věnoval manželce a dětem
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Admin_Radek
A helemeseptákavlese, kdo se nám to vrátil Úsměv. To byla dlouhá novomanželská noc.... Šklebící se.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
yetti
dlouhá? To byla jen předehra ….. Šklebící se chachacha …. si nezvykej, šak to jen přestávka a za týden zase mizíme s mojí paní a s klukama na výpravu za hranice …. Úsměv
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
Zdravíme z Dubic(e) u České Lípy. Ráno 30 km na bicyklech, do teď koupání v brčálníčku, paráda, je tu nádherně 👍🏊‍♂️🤽‍♂️🚴‍♂️🚴‍♀️.. 😁
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
img37.rajce.idnes.cz/d3702/15/15995/15995893_11ccf15ab9c851fb1a54df0a0eaef5ca/thumb/DSC01097.jpg

Na "galeje" jsme už poněkolikáté jeli jednou stejnou trasou. Poznáte kudy jsme jeli? Myslím si, že domorodcům a blízkobydlícím nemusím ani napovídat....ÚsměvŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Tak nikdo neví, kde je umístěná tato lanovková kabinka se dvěma "lyžaři" uvnitř?? Hmmm, nejhorší je, že už ani já sama nevím, jestli to bylo v Plumlově a nebo v Mostkovicích? A Jarek mi ani nechtěl zastavit na vyfocení, bo byl velký provoz na silnici, takže jsem neměla ani čas zkoumat, "proč a zač" to tam je ... bestpage.sk/gif/sport/gif-bestpage-sk-256.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
Jooooo, to je na začátku Mostkovic Úsměv.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Právě jsem se vrátil(a) z Hradu.... Zdravíme vás z Bratislavy. Teď potmě jsme na kolobkách přefrčeli starý most, po nábřeží a vylezli na Děvín a po dalším mostě s tou vyhlídkovou restaurací přejeli na druhý břeh a zase po druhém nábřeží dojeli až na parkoviště (neplacená STPL-ka) k bydlíčkovi. Paráda, ráno jedeme do Piešťan.... 😁
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Zdravíme vás z uplakaných Piešťan. Včera sluníčko a dneska prší od rána, ale zarytým karavanistům-vestavbářům to vůbec nevadí a zítra už zase má být krásně... 🌧️🌞☔
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Jarda a Maru
Zdravíme vás z Bratislavy z parkoviště u Stareho mostu. Koukáme na Děvín a plující lodě kolem. Paráda..👍 Spal zde s námi i karavan s centrálou.. 😁
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
Admin_Radek
A my zase zdravíme ze Sárváru. Je to letos asi poslední výjezd, tak si užíváme krásné počasí a teplou vodu.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,761,311 návštěv