04.08.2020 02:13
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Jarda a Maru
28.12.2018 07:01
Vofíci, taky Vás zdravíme, užívejte si teplou vodu a hlavně pak ten novoroční přípitek v bazénu Šklebící se Šklebící se

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Helena a Jirka
09.04.2018 09:37
Zdravíme, rádi bychom jeli na sraz do Náchoda ale nevidím kde se přihlásit. Díky

Admin_Radek
01.04.2018 14:07
Zdravíme vsechny ze Sárváru. Počasí nic moc, ale v karavanu je fajn Úsměv.

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Zvířátka - naši ...
· žumpa - co na srdci...
· NP Šumava - Opatře...
· JAPA JE DNES nejen u...
· vtípek
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [1293]
· JAPA JE DNES neje... [1080]
· Zvířátka - na... [78]
· NP Šumava - Opat... [0]
Poslední články
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
· "Zákon přírody"
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
PLÁNY NA LETOŠNÍ CESTOVÁNÍ
Jarda a Maru
Miloši, to je hrůza.. Myslím, že by to mohlo být hned za mostem v novém kempu Omišalj, ve kterém byli vloni Franta s Janou, ale mohu se mýlit , koukám na to v mobilu a blbě to vidím..
Zdravíme všechny z galejí v Budišově. Je tu hrozná zima, ale při práci se člověk zahřeje... ☀️🌦️😁🌧️
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif

yetti
tak to by mi taky naKrklo … proto jezdim přetíženej - budeme říkat cíleně zatíženej - , takovej kotrmelec by toho mýho dědulu rozložil na prvočinitele. Kde to je nevim, na Krku jsem byl jednou když bylo hnědý uhlí ještě zelený, osobákem a budili mě tam policajti. Asi se jim nelíbila barva mýho spacáku …. něco brmlali že sem jim nerozuměl a vypadali nazlobeně …. ale jen do tý doby, kdy moje dávná láska vyběhla pro doklady ze spacáku jen v tangách … myslím že viděli poprvé v životě prsa .... pak to šlo ok, ale už jsme si nemohli lehnout. Naštěstí už svítalo.

…. takže Krk sem už nenavštívil, maj to tam nahnutý
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

BUDOUCÍ HUBENEJ SVALOVEC JAKO ADMIN Šklebící se

a taky momentální i mentální adept na samodomoboudu s motorem Šklebící se

stemi
Možná Mistrál od západu nebo Jugo od jv. Tož nevím co to tam teď vlastně bylo za typ bouře...Bóru jsme zažili několikrát, suma sumárum za ta léta= potrhané předsíně, polámané trubky konstrukce a pár maličkostí (slunečníky, židle. stoly atd. v moři)...jiní na tom byli i hůře.
Zajímavý úkaz...nebe bez mráčku s fičícím vichrem v nárazech a jde to od pevniny do moře, když se vyrovnává vysoký pevninský tlak na nulovou n/v na moři, houpne a padá to přes hory, ani vlny u pobřeží to nedělá (Velebit či Biokovo)...obvykle to trvá 3 dny
éHm a co sem to vlastně chtěl Cool

jana a franta
Je to skutečně z kempu Omišajl, bývalá Pušča, kde vloni otevřeli nový kemp. Byli jsme se tam vloni podívat, a kvůli větru jsme za dva dny odjeli. Je to nešťastně zvolené místo. Z kempu je "překrásný" výhled na rafinerii u Rijeky a bývalý název Pušča naprosto přesně charakterizuje místo kde je umístěn. Není chráněn ani vegetací nebo horami. O deset kilometrů dál na jih už nebylo po větru ani stopa, tak jsme raději přesunuli. Když jsme se po 20. dnech vrace
li, tak jsme viděli že je obsazen tak sotva z1/3, přestože ostatní kempy byly naplněné k prasknutí.

Jarda a Maru
Náš bydlíček už netrpělivě vrtí výfukem a já chodím po zahradě za plotem jak pes uvázaný na dlouhé šňůře.... Tak co, kam letos vyrazíme hned jak to bude možné? V rámci možností, když to nepůjde za hranice, si já osobně představuju až do podzimu postupně objet celou republiku kolem dokola a křížem krážem, to když se budeme vždycky nepravidelně po několika dnech vracet domů udělat "servis" pokud by nebyly otevřené kempy, nakrmit domácí mazlíčky a zalít zahradu. Takto bych chtěla cestovat a poznávat naši zemičku od května až do podzimu a podle počasí i déle... Pochlubte se, jestli už také spřádáte nějaké plány na cestování, kdy a kam, třeba bychom se mohli nezávazně někde potkat a nebo se "náhodně" domluvit na "minivýjezd" ... Na jarní (nebo podzimní??) společný výjezd do Telče jsem nás přihlásila a těším se, že tam se nás sejde plánovaně víc.... www.celysvet.cz/skin/smile/s5139.gif

stemi
A že nevíte co mé kolo a já máme za "lubem" ? https://www.regio...-a-zvirat/ Cool
Upravil/a stemi dne 03.07.2020 16:36

Jarda a Maru
Milošu, jasně že víme...Šklebící se Hodláš s Regiojetem a svým elektrobicyklem cestovat po naší zemičce a páč tě přímo vybízejí cestovat i s dětským kočárkem a domácími mazlíčky, tak nacpeš všechny svoje 3 ušáky do klece, koše nebo jiné uzavíratelné schránky s nepropustným dnem po celou dobu jízdy, .. bicykl ... áá vyrazíš...Šklebící se bestpage.sk/gif/doprava/gif-bestpage-sk-130.gif

A teď vážně... Prozradíš, jakej máš plán kdy a kam? ÚsměvCool

stemi
Maruš vcelku si uhádla, zatím jen výhledově a v plánu by byla Istrie- Kamenjak, znám i kam se tam s kolem pod širák dá zašít- dlouho sem tam nebyl.
Na cestu přes noc do Rijeky a za ty prachy + kolo za 30.- kč bych se vyloženě těšil a zpět to samý, jó vláčkem to je iná https://youtu.be/......otamtudá nějakejch 100 km už je sranda, teda byla by. Jen je tu ještě spousta otazníků, za a) ten sviňskej virus Cool Regiojet má vyprodáno, ale i můj chorobopis už není co bejvávalo. Nu huvidíme do nanapodzimu tak nějak nejspíš září-říjen až jak se vše vyjeví. Mrknutí

yetti
no tak to já mám ještě 14 dní v srpnu na vycestování obytkou daleko předaleko a pak už jen samá Šumava .... nějak teď průvodcuju denně a školím se a makám v dílně a tak ... mno, jaký sem si to udál, takový to mám, ale mám holt velký plány, tak muším makat .... ale zase se pohybuju v přírodě kam obyččlověk nemůže a jen tak se nečíhne .... a vzdělávám se přírodovědou a je to super ... aj vlčí hovno už poznám, a že jich tady je ... by jeden neřekl kde je všude najdeš ... nedávno sem u Křemelný pozoroval dalekohledem bobra ... no a pak vylezl její manžel a bylo po koukání ... takže asi tak letos s plánama
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

BUDOUCÍ HUBENEJ SVALOVEC JAKO ADMIN Šklebící se

a taky momentální i mentální adept na samodomoboudu s motorem Šklebící se

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového