24.08.2019 04:09
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
23.08.2019 21:20
Pěkný pozdrav z Konopáče, myslel jsem, že někoho potkám a NIC!! HRAJE COUNTRY MOC HEZKÉ. Takže ahoj!!!!

Jarda a Maru
28.12.2018 07:01
Vofíci, taky Vás zdravíme, užívejte si teplou vodu a hlavně pak ten novoroční přípitek v bazénu Šklebící se Šklebící se

vofi
26.12.2018 12:48
Všechny Vás zdravíme z Hegyka, voda je super a lidí zatím málo. Zdraví Vofici

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· vtípek
· žumpa - co na srdci...
· Co si koupíme v LID...
· Narozeniny,jmeniny
· TIPY NA VÝLETY
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [802]
· vtípek [120]
· Co si koupíme v ... [9]
Poslední články
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
· "Zákon přírody"
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
PLÁNY NA LETOŠNÍ CESTOVÁNÍ
Jarda a Maru
Miloši, to je hrůza.. Myslím, že by to mohlo být hned za mostem v novém kempu Omišalj, ve kterém byli vloni Franta s Janou, ale mohu se mýlit , koukám na to v mobilu a blbě to vidím..
Zdravíme všechny z galejí v Budišově. Je tu hrozná zima, ale při práci se člověk zahřeje... ☀️🌦️😁🌧️
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif

yetti
tak to by mi taky naKrklo … proto jezdim přetíženej - budeme říkat cíleně zatíženej - , takovej kotrmelec by toho mýho dědulu rozložil na prvočinitele. Kde to je nevim, na Krku jsem byl jednou když bylo hnědý uhlí ještě zelený, osobákem a budili mě tam policajti. Asi se jim nelíbila barva mýho spacáku …. něco brmlali že sem jim nerozuměl a vypadali nazlobeně …. ale jen do tý doby, kdy moje dávná láska vyběhla pro doklady ze spacáku jen v tangách … myslím že viděli poprvé v životě prsa .... pak to šlo ok, ale už jsme si nemohli lehnout. Naštěstí už svítalo.

…. takže Krk sem už nenavštívil, maj to tam nahnutý
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

stemi
Možná Mistrál od západu nebo Jugo od jv. Tož nevím co to tam teď vlastně bylo za typ bouře...Bóru jsme zažili několikrát, suma sumárum za ta léta= potrhané předsíně, polámané trubky konstrukce a pár maličkostí (slunečníky, židle. stoly atd. v moři)...jiní na tom byli i hůře.
Zajímavý úkaz...nebe bez mráčku s fičícím vichrem v nárazech a jde to od pevniny do moře, když se vyrovnává vysoký pevninský tlak na nulovou n/v na moři, houpne a padá to přes hory, ani vlny u pobřeží to nedělá (Velebit či Biokovo)...obvykle to trvá 3 dny
..Ty mě taky a valíme to dál Úsměv

jana a franta
Je to skutečně z kempu Omišajl, bývalá Pušča, kde vloni otevřeli nový kemp. Byli jsme se tam vloni podívat, a kvůli větru jsme za dva dny odjeli. Je to nešťastně zvolené místo. Z kempu je "překrásný" výhled na rafinerii u Rijeky a bývalý název Pušča naprosto přesně charakterizuje místo kde je umístěn. Není chráněn ani vegetací nebo horami. O deset kilometrů dál na jih už nebylo po větru ani stopa, tak jsme raději přesunuli. Když jsme se po 20. dnech vrace
li, tak jsme viděli že je obsazen tak sotva z1/3, přestože ostatní kempy byly naplněné k prasknutí.

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1