19.04.2024 07:33
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Jarní výjezd od 25...
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
· Adminovy výjezdy
· VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [2006]
· Jarní výjezd od... [11]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
PLÁNY NA LETOŠNÍ CESTOVÁNÍ
Jarda a Maru
Ahoj všichni, pochlubte se, jestli už spřádáte plány na letošní dovolenou nebo na kratší nebo delší cestování? Samozřejmě budeme nezávazně blábolit, bo nevíme, jestli nám to dovolí zdraví a taky finance. Ale to druhé musí na cestování být, i kdyby na chleba nebylo, že ?? A já už mám vybráno tolik míst, kam bych chtěla jet a co bych chtěla kde vidět, že je to spíš na několik let než jenom na dobu od jara do podzimu ... Prozradím jen země .. Holandsko, Chorvatsko, Skotsko, Slovensko, Polsko, a kdybych neměla doma ušáky, tak bych určo ještě něco přidala .... A co vy ? Mrknutí Úsměv

bestpage.sk/smiles-animovany/smiles-bestpage-sk-1414.gif
 
stemi
Samozřejmě budeme nezávazně blábolit

Kersko a vokolí MrknutíŠklebící se
éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
JosDosk
Ahoj. Výběr cestování především podřizujeme zdravotnímu stavu, především našim nohám. Mám už velký problém ujít na jeden zátah 100 m (slovy sto metrů), Vlaďka taky, takže místo, kde je krásné prostředí už samo sebou, tj. relax i u karavanu, pár kroků pro vodu a na záchod, event. do sprch (máme i svoji sprchu), a pak možnost výletů autem bez chození. Navíc, nic nemůžeme pít, skoro nic jíst, tak jako ostatní. Dále obdobím v roce, kdy je příjemně teplo, dívat se oknem ven z karavanu, jak je venku zima a prší od rána do večera, topit na plné pecky a ještě platit za pobyt, to můžeme být doma a skoro zadarmo. Pak vzdálenost do 100 km (sto kilometrů) od místa bydliště a za dobrou cenu za pobyt. Vymazali jsme ACT Luhačovice, je tam krásně, bohužel, cenu za pobyt zvedl Luboš N. pro nás do neakceptovatelné výše (76 km). Takže jsou pevně dané možnosti.
Teď konkretně: Po Ledových mužích Hutisko-Solanec, krátké výlety autem a příjemné a zdravé prostředí - 80 km, na začátku června autokemp ve Šternberku, 45 km, konec června Tvarůžkový sraz v ATC Mohelnice (62 km), přes prázdniny s ohledem na dovolenou "mladých", starší dcera s rodinou, ale určitě Mostkovice (Plumlovská přehrada) 25 km, dál možná Smraďavka s CC OL, to se ještě uvidí. A ještě jsem zapomněl dodat, že důchodci už nárok na dovolenou nemají. Čáo, Pepa
Upravil/a JosDosk dne 09.02.2018 11:48
Recesista a mystifikátor
 
Admin_Radek
Chtěl jsem napsat, kam jedeme a zjistil, že to nevím. Letos asi nedáme Chorvatsko, takže zvažujeme okružní česko-slovenskou cestu. Ale třeba nás zláká Polsko nebo Rakousko... nebo nevím.

Jinak na jaře někam chci vyjet okolo MDŽ na jarní prázdniny, pak na Velikonoce Sárvár, začátkem května sraz KK50, pak s Pepou Šternberk a Hutisko a Mohelnici a dál jak to přijde....
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
JosDosk
Ahoj. Zapomněl jsem dodat, že první výjezd s vlastnoručně vyrobeným karavanem byl 4.8. 1984, nestačil jsem jej dodělat na začátek sezony roku 1984, od té doby každý rok, kromě r. 2004, kdy zemřela moje žena, takže bláznivá léta jezdit za každou cenu někam kamkoliv za jakéhokoliv počasí s karavanem už mám dávno za sebou, Vlaďka se mnou jezdí od r. 2007, tzn. letos 12. sezona, ale na výjezdy má stejný názor jako já, i když nemá za sebou 34 sezon, jako já, letos bude už pětatřicátá sezona, jen se ptám, jak dlouho ještě, tři, čtyři sezony? Čáo, Pepa
Upravil/a JosDosk dne 11.02.2018 10:21
Recesista a mystifikátor
 
yetti
přátelé, letos budu asi hodnej Úsměv, nějaké zimní a letní Rakousko, horský sever Itálie, Morava, Slovensko a možná okrajově Polsko, pak už jen a jen Čechy
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
stemi
Jadran sezona se neuprosne blizi..malo platny novicirovat a zvetsovat se musi Mrknutí Po - Pred
stemi přiloženo následujícíobrázky:
img_20170923_114727.jpg toaleta-sprchawc.jpg

éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
JosDosk
Ahoj, přípravy vrcholí. V pondělí 21. května ráno, po Ledových mužích (zásadně), vyrazíme z Tr. do kempu při Euro Hotelu v Hutisku-Solanci, až do neděle, pokud se podaří, protože hned ve čtvrtek do kempu do Šternberka, kraj OL (protože je ještě jeden Šternberk v ČR).
Tak. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor
 
JosDosk
Ahoj, za chvilku založím I. stupeň kvašení na kvasový chleba, v poledne přidám II.°, večer jej upeču a zítra ráno vyrážíme do kempu do Mostkovic (Plumlovská přehrada, to není přídavné jméno, ona se tak opravdu jmenuje). Ve Šternberku je ECCE HOMO, v kempu bude "hrůza", tak to my rádi nemáme. Pro nás už jen klid, uvolnění svalům i nervům. Jen čtyři noci, zas musím jít někam na lékařskou kontrolu. Zatím mne udržuje šest odborných ordinací naživu úspěšně, tak co bych reptal. Čáo, Pepa
Upravil/a Admin_Radek dne 30.05.2018 08:55
Recesista a mystifikátor
 
stemi
To tadydlenc hunás otevíráme další oázu klidu a pohody Mrknutí
stemi přiloženo následujícíobrázky:
2018-05-27-1392.jpg 2018-05-27-1391.jpg 2018-05-27-1390.jpg 2018-05-27-1388.jpg 2018-05-27-1389_1.jpg

éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
yetti
To já budu letos hodnej ..... jen deset dní v Alpách, 14 dní po Čechách a nejbližším okolí a jen weekendy po Šumavě a vandry a kola a lodě a pohorky a ...... a v zimě klasika, běžky, skialpy sněžnice a sjezdovky u nás i v Rakousích .... a taky něco málo v dílně a na zahradě Úsměv ..... ale rád bych příští rok někam dál. Láká nás Norsko, jen to bude max na 2-3 týdny a s prckama. Tak uvidíme co vymyslíme. Bydlík je neustále připraven a v provozu, stěžovat si opravdu nemůže Úsměv
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Admin_Radek
Já moc plánů na letošní cestování nemám. V červnu máme naplánovaný tvarůžkový sraz a v červenci jižní Čechy. V srpnu máme dva týdny volna, ale to ještě není rozhodnuto, kam pojedeme. Asi někam na sever - PL, D.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
stemi
Letos je tu moooře nějak obvzlášť vypečené=26° Pff
stemi přiloženo následujícíobrázky:
img-20180602-wa0041.jpg img-20180602-wa0039_1.jpg img-20180601-wa0011.jpg

éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
yetti
Přátelé, nemáte něgdo akuální informace o stání na Gardě a okolí? Jedu tím směrem v pátek a asi se tam na pár dní zdržím. Nezajímají mě až tolik kempy, ale spíše volné stání a případně kde servisovat. Gdyž nebude zbytí, jistí to kemp, ale to já tůze nerad .... sou tam totiž lidi Úsměv
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Admin_Radek
http://caravaninf...icle_id=55

Zkus napsat Laďousovi, třeba bude vědět.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
dsc.invia.cz/img/web-830/2018/2/22/m0/569841.jpg

Ahoj fšichni, už plánujete letošní dovolenou? My bychom... jak se trochu víc oteplí ...rádi kousek Itálie a krásnou Korsiku, kde bych já moc chtěla vidět, projít se a zdolat obr množství schodů v tomhletom nádherném městě Bonifacio, které mě doslova učarovalo ... Pro ispiraci ... https://www.invia...plne-kras/

bestpage.sk/smiles-animovany/smiles-bestpage-sk-1258.gif ÚsměvŠklebící se
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
JosDosk
Ahoj, těšíme se na Vaše obrázky tam odtud. My (Vlaďka a já) bychom to nezvládli, ještě tak v kempu k "zahrádce" na (1) pivo (každý) a zpět ke karavanu. Vloni náš karavan ujel 399 km, 21 nocí.
Letos to bude podobné (snad). Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor
 
yetti
Bonifacio je hezké, ale nejhezčí byla GR20 (cesta divočinou napříč Korsikou). Byla super i projížďka lodí kolem Bonifacia a do jeskyně. Poradím vyčkat s koupí lístku na poslední chvíli a dělat drahoty, cena je pak minimálně poloviční, tedy pokud trefíte poloprázdnou loď kterou chtějí zaplnit. Ve středozemi jsou nádherné lesy a řeky s vodopády a bacha na zdivočelé domácí prasata na jihozápadě ostrova, jsou vlezlá. Západní pobřeží je super, majáky, příroda, skály. Jel bych zase hned, ale až budou kluci větší.
Ne každý kdo bloudí je ztracený 😎😉😋😇🤗

Eště se nestalo, aby to ňák nedopadlo Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
Yetti, díky moc za info. Bonifacio bylo pro mě jasné, ale ostatní informace teprve sbírám a u GR20 jsem se zatím jen zastavila, protože se mi to zdálo pro mě moc náročné. Ale určitě se k tomu vrátím a chci naštudovat aspoň trasu z "nenáročného programu" této cestovky https://www.alpin...a-pohodova, a tak jestli můžeš, dej mi tip, nejlépe okruh, abychom se nemuseli vracet a taky mám strach nechat 6 - 8 hodin stát našeho bydlíčka někde na parkovišti....www.celysvet.cz/skin/smile/s6455.gif

Ještě dodám, že moc ráda čerpám informace i s Google mapou na tůdlenctom "motorkářským webu". Třeba dobrá je na Korsice "Soutěska Spelunca" http://www.cestyn...-spelunca/... a nebo tato přírodní nádhera na Sicílii ...http://www.cestyn...alcantara/ ... www.caravan24.cz/images/smiley/smiley027.gif www.caravan24.cz/images/smiley/smiley027.gif
Upravil/a Jarda a Maru dne 29.01.2019 07:02
Ať je to jak je to, hlavně že to je ... bestpage.cz/smiles/veci140.gif
 
stemi
Nedávná Bóra na Krku Cool
stemi přiloženo následujícíobrázky:
c_1.jpg b_1.jpg a_3.jpg

éHm a co sem to vlastně ešče chcél...jó A PŘECE SE TOČÍ Cool
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Listopad 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,761,263 návštěv