20.02.2018 05:01
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Jarda a Maru
19.01.2018 19:24
Ahoj Pavle, zkoušel's to podle návodu ve "FAQ" zde vlevo nahoře v "Navigaci" ?? http://www.kk50.c.
..id=1#faq_3
Úsměv

vofi
19.01.2018 19:01
Tak znovu zkouším dát foto a nic. Naštvaný Vyděšený Smutný

JosDosk
02.01.2018 10:39
Už jen 4 1/2 měsíce a bude po Ledových mužích a budou olistěné stromy a tedy náš první letošní výjezd bude asi do Hutiska-Solance.

Admin_Radek
02.12.2017 22:52
Už jen 4 měsíce a jsou Velikonoce Úsměv

Jarda a Maru
01.12.2017 09:09
Tady je zase "nával", ani to nestačím číst.. Nebo jste všichni zamrzli ? U nás bylo ráno -5 °C a svítí sluníčko Mrknutí Úsměv

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· žumpa - co na srdci...
· Zvířátka - naši ...
· Hry a kvízy
· vtípek
· JAPA JE DNES nejen u...
Nejdiskutovanější
· JAPA JE DNES neje... [732]
· Narozeniny,jmeniny [491]
· žumpa - co na sr... [415]
· vtípek [78]
· Zvířátka - na... [48]
Poslední články
· Když se chce, všec...
· Tankování
· "Zákon přírody"
· NĚKDY SE NEZADAŘÍ
· Jeden úsměvný
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
Nakupujete v Ćíně?
Admin_Radek
Ahoj, tak mě napadlo, že se zeptám, jestli nakupujete v čínských e-shopech. Já teda pořád, často hledám nějaký nápad. Většinou se tam seženou věci za polovinu i míň ceny, která je za stejný výrobek tady. Kupuju ale většinou malé věci, u kterých se neplatí clo a DPH.
Včera jsem si říkal, že už nám zarostla vodním kamenem "dešťová" sprcha a je na ní potřeba vyměnit hlavici. V Siko koupelnách byly ty plastové za 700 a víc (sháním průměr 25-30 cm), nerezové za 1500 a víc a nerezové designové i třeba za 4000. Najel jsem na Aliexpress a tam tu stejnou mají za asi 450 Kč. Už je objednaná, tak za měsíc nebo dva budu referovat, jaká je.

Odkaz na Čínskou sprchu https://www.aliex...autifyAB=0

Odkaz na stejnou v ČR (aspoň podle fotky je to ta sama) https://eshop.sap...tena-nerez

www.koupelnovevybaveni.cz/images/sklady/SF076A.jpg
Radek 44, Pavla 39, Ruda 12, Honza 9, malé pražské kresařik Chipík, všeci béváme na órodné Hané

Jarda a Maru
Radku, my v Číně objednáváme úplně vše, co lze a já nestačím běhat z prvního patra a přebírat od pošťačky drobné balíčky, které jí nejdou nacpat do poštovní schránky. Naštvaný Většinou drobnosti z elektroniky, dražší byl asi jen dron a k němu komponenty, domovní alarm a naposledy flexibilní solár na střechu "bydlíka", který nám ovšem proclili.... A taky pro mě svítícího sněhuláčka za 14,- , který by u nás stál asi 55,- peněz .... Šklebící seŠklebící se
Upravil/a Jarda a Maru dne 05.02.2018 08:31

Admin_Radek
Taky se tam teď chystám objednat nějaké zásuvky 12 V s USB na nabíjení mobilů, tabletů a dalšího harampádí. Zásuvek není nikdy dost.
Radek 44, Pavla 39, Ruda 12, Honza 9, malé pražské kresařik Chipík, všeci béváme na órodné Hané

Robert
To já, když jsem chtěl od Číňanů "chytrý regulátor" k solárům, napsal jsem Jarkovi od Maru a on to objednal rovnou pro oba. Mrknutí

Vera
Taky se hlásím k nákupčím,většinou drobnosti-teď mám teda na cestě světlo do akvárka,stejné jako mají tu-a uvidíme zda padne do celního řízení.Co se opravdu vyplatí jsou pouzdra a obaly na mobily,ntb apod.Nějaké serepatičky na rybaření jsem taky brala,baterku kterou tady tvshop prodává za litřík už má celá rodina po stovce.

stemi
F Číně nekupuju páč je to promne už móc daleko, álejc vobčas rumíka u místních vjetmanců Šklebící se
..Ty mě taky Úsměv

JosDosk
Ahoj. Taky nenakupuju v Číně, protože to neumím, a ani nevím, čím a jak začít, aby to bylo opravdu v Číně - ačkoliv, ještě se mi nestalo, že když vezmu cokoliv do ruky, aby to nebylo z Číny. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 65
· Nejnovější člen: Petr79
Události
<< Únor 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Žádné události.

Anketa
Používáte TV v karavanu a na co chytáte programy

TV nepoužívám, lepší je knížka/manželka/flaška
TV nepoužívám, lepší je knížka/manželka/flaška
43% [6 Hlasy]

Na TV si někdy pustím film z flashdisku nebo DVD, programy nechytám
Na TV si někdy pustím film z flashdisku nebo DVD, programy nechytám
14% [2 Hlasy]

V karavanu mám TV a DVB-T anténu
V karavanu mám TV a DVB-T anténu
21% [3 Hlasy]

V karavanu mám TV a satelitní přijímač
V karavanu mám TV a satelitní přijímač
14% [2 Hlasy]

TV programy chytám v ČR přes DVB-T anténu a v zahraničí přes satelit
TV programy chytám v ČR přes DVB-T anténu a v zahraničí přes satelit
7% [1 Hlas]

No to je zas anketa - blíží se zima a admin se nudí, ne?
No to je zas anketa - blíží se zima a admin se nudí, ne?
0% [0 Hlasy]

Hlasy: 14
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 30.10.2017 19:21

Archív anket
599,895 návštěv